Monster

몬스터 / Monseuteo

Bok Sun mieszka z młodszym rodzeństwem i sprzedaje na ulicznym straganie. Bok Sun jest dość apatyczną dziewczyną, ale potrafi wpaść w szał, gdy ktoś ją rozzłości. Dlatego jest znana jako „Szalona Kobieta”. Pewnego dnia pojawia się przed nią bezduszny zabójca – Tae Soo. Mężczyzna chcąc ukryć swój sekret, zabija młodsze rodzeństwo Bok Sun. Dziewczyna zaczyna szukać zabójcy, aby się na nim zemścić, jednak on sam poszukuje Bok Sun. 

[Liczba głosów: 155 Ocena: 4.4]

 

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: tajemnice, thriller, psychologiczny
Czas trwania: 113 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 13 marca 2014
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: 12jojko
Korekta: 12jojko
Upload: Sagushka, gosiaf2011, Monikay
Reupload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

58 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. Maar
  Maar says:

  Widzę same pochlebne opinie o głównej postaci żeńskiej… i zastanawiam się dlaczego?!!!!! Ja przez cały film marzyłam żeby ją wreszcie ktoś zabił. Trudno było to oglądać. Tak mało inteligentnej bohaterki chyba jeszcze w żadnej produkcji nie widziałam. Strasznie działała mi na nerwy. Film miał ogromny potencjał ale w mojej ocenie został całkowicie zmarnowany. Brak logiki w czymkolwiek. Najbardziej sensownie zachowywał się psychopata co jakoś wcale mnie nie dziwi.

 2. febra
  febra says:

  Jest wszystko co lubią miłośnicy filmów trzymających w napięciu – akcja, napięcie, dobrze skrojona fabuła. Film ma klimat kina azjatyckiego, ale to dodaje nastroju, fajnie się go ogląda. Noooo i Lee Min-ki świetna gra ! Ojjjj polepiłby człek garnki 🙂

 3. Ewcia-chan says:

  Ogólnie jako film bardzo dobry. Świetny psychopata, a jaki przystojny. Film ma wiele zwrotów akcji, często przewidywalny jednak zawsze cię zaskoczy. Fajnie się ogląda o 1 w nocy. Polecam obejrzeć. Oceniam tak na mocne 4,5/5( gdyby końcówka inna byłoby 5)

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz tajemnice?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.