Info

 • Tytuł oryginalny: 엽기적인 그녀
 • Tytuł (latynizacja): Yeopgijeogin Geunyeo
 • Tytuł (alternatywny): Yupki Girl, Yupki Chaukin Geunyeo, Moja arogancka dziewczyna
 • Gatunek: komedia romantyczna
 • Czas trwania: 123 min.
 • Produkcja: Korea
 • Emisja: 27 lipiec 2001
 • Projekt grupy: DramaQueen
 • Tłumaczenie: Chou
 • Upload: Chou, gosiaf2011, Monikay

Opis

Gyeon Woo jest studentem, który nie lubi się uczyć, woli za to spotykać się z kolegami i podrywać dziewczyny. Zmuszony przez matkę, jedzie do swojej ciotki w odwiedziny. Po drodze w metrze spotyka pijaną dziewczynę, którą ratuje przed nadjeżdżającym pociągiem. Kiedy dziewczyna wymiotuje na starszego mężczyznę, Gyeon Woo przeprasza za jej zachowanie. Po tym, każdy jest przekonany, że to jego dziewczyna! Chcąc nie chcąc, postanowił się nią zająć. Wkrótce potem okazuje się, że nie może o niej zapomnieć.

Ciekawostka: Film powstał na podstawie opowiadań internetowych Ho Shik Kima, w których opisywał swój związek z dziewczyną.

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:141    Średnia:3.8/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

21 Komentarze
 1. SaNa says:

  Mój pierwszy koreański film 🙂 jak się cieszę, że tu zawitał 🙂 Obejrzałam go kilka lat temu, zanim jeszcze zaczęła się moja miłość do dram i mam do niego duży sentyment. Zaskakujący, zabawny, ciekawy, milion razy lepszy od amerykańskiej podróby, a do tego z rewelacyjną obsadą. Komu podobała się Jun Ji Hyun w dramie You Came from the Stars i jej niesamowity talent komediowy, temu także spodoba się w roli sassy girl 🙂 polecam każdemu 🙂

  Spoiler Pokaż

  Po prostu piękny film. Polecam 🙂

 2. dana5 says:

  Popłakałam się. Wpierw ze śmiechu (świetny humor sytuacyjny + wirtuozja gry aktorskiej), a później ze wzruszenia. Świetny i godny polecenia film, aczkolwiek humor dla niektorych może okazać się specyficzny,
  Dziękuję za świetne tłumaczenie i udostępnienie tej komedii.

 3. yamen
  yamen says:

  Dziewczyna jest lekko walnięta, choć jej zachowanie jest częściowo usprawiedliwione. Chłopak dla odmiany odegrał swoją rolę w sposób rewelacyjny. To już nie jest gra, tylko aktorka parada. Kilka razy omal nie spadłem z fotela ze śmiechu.

  Z koreańskich i japońskich filmów o podobnej tematyce, które zostały zrealizowane wyjątkowo dobrze, poza ww. mogę polecić:
  Kimssi pyoryugi 2009 – warto czekać na fragment z dostawcą fasoli zabija 😉
  Boku no kanojo wa saibôgu 2008 – nieco spokojniejsza, ale bardzo dobrze zrealizowana bajka s-f

Dodaj komentarz