Ode To My Father zakończona

국제시장 / Gukjeshijang / International Market / Gukje Market

Deok Soo jest zupełnie zwykłym człowiekiem, który w obliczu burzliwych wydarzeń zbiera w sobie niezwykłą odwagę i postanawia chronić swoją rodzinę. Będąc dzieckiem, Deok Soo musiał pożegnać się z ojcem podczas północnokoreańskiej ewakuacji uchodźców w czasie wojny koreańskiej. Wtedy to obiecał, będącemu na łożu śmierci ojcu, że zawsze będzie chronił swoją rodzinę. W roku 1960 ta obietnica prowadzi go do kopalni węgla w Niemczech, a nawet do wietnamskiej dżungli. Dzięki temu, że Deok Soo pielęgnuje więzi rodzinne cała jego rodzina przeżywa najważniejsze wydarzenia współczesnej historii. 

[Głosów:11    Średnia:4.6/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: romans, rodzinny, wojenny, dramat
Czas trwania: 126 min.
Produkcja: Korea Południowa
Emisja: 14 grudzień 2014
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: Altair87
Korekta: 12jojko
Upload: Valentina67

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

8 komentarzy:
 1. Andala
  Andala says:

  Film naprawdę wart oglądania. Jeżeli kogoś interesuje historia Korei po II Wojnie Światowej i losy wielu Koreańczyków i ich rodzin to warto ten film obejrzeć. Bez chusteczki się nie obejdzie. Dziękuję za dodanie tego filmu.

 2. olatlu says:

  Jak miło, że ten film się tu pojawił. Cudowna gra aktorska całej obsady, niesamowity Hwang Jung Min i Oh Dal Su genialnie odegrali najlepszych przyjaciół. Historia niezwykle poruszająca i nie skupia się tylko na wydarzeniach z wojny koreańskiej, ale przedstawia także zmagania bohaterów z tym co działo się potem (poszukiwania rodzin, emigracje zarobkowe). Przygotujcie się na wielokrotne złamanie serca, bo to nie jest lekka historia, ale WARTO.

 3. skuld0
  skuld0 says:

  Baaaaardzo Wam dziękuje za dodanie i przetłumaczenie 🙂 Widziałam fragment tego filmu 2 lata temu w samolocie,ale nie zapamiętałam ani tytułu ani aktorów. Szukałam go później żeby chociaż poznać tytuł, ale nie udało mi się znaleźć. A tu proszę…. 😀 😀 😀 film pojawił się u Was. Dziękuje 🙂

 4. Anita1970
  Anita1970 says:

  Piękny film ,od samego począdku oczy mokre od łez, a zwłaszcza z wątkami z przeszłości serce krwawiło.Zawsze tak mam że strasznie przeżywam takie filmy i nieważne czy to film Koreański ,Polski czy z innego kraju to takie emocje targają że można wykrzyczeć litości !!!!oby nigdy to się nie powtórzyło.Musowo takrze wspomnieć o genialnej obsadzie i świetnej muzyce .Polecam film godny polecenia ,dziękuję za tłumaczenie wstawienie filmu i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz dramaty?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.