Info

 • Tytuł oryginalny: 나를 잊지 말아요
 • Tytuł (latynizacja): Nareul Itji Malayo
 • Tytuł (alternatywny): Don’t Forget Me
 • Gatunek: dramat, romans
 • Czas trwania: 96 min.
 • Produkcja: Korea
 • Emisja: 7 styczeń 2016
 • Projekt grupy: AzjaFilm
 • Tłumaczenie: jojko12
 • Upload: marit95, Chou

Opis

Seok Won w wyniku wypadku samochodowego traci pamięć z dziesięciu ostatnich lat życia. Ma kłopoty z rozpoznaniem członków swojej rodziny, przyjaciół, a nawet siebie. Z jakiegoś powodu boi się poznać swoją przeszłość. Mężczyzna pewnego popołudnia idzie do szpitala, a tam siada naprzeciwko zapłakanej kobiety. Tą kobietą okazuje się być tajemnicza Jin Young. W końcu Seok Won zakochuje się w Jin Young i para zaczyna planować wspólną przyszłość. Jednakże nieoczekiwanie wspomnienia mężczyzny zaczynają powracać.

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:41    Średnia:4.3/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

19 Komentarze
 1. Karolina1qw
  Karolina1qw says:

  Wchodzę na tę stronę dziesiątki razy dziennie i jak zwykle sprawdzam nowości a tu nagle ku mojemu zdziwieniu nowy film Yeeeah .
  Dziękuję, biorę się za oglądanie 🙂

 2. Domowisko
  Domowisko says:

  Jung Woo-Sung jest gwarantem wysokiej jakości filmu. Doskonały w każdej roli i mój ulubiony. Dziękuję, że ten film znalazł się na DQ! Z czystym sumieniem polecam i zapisuję w ulubionych.

 3. gosiaf2011
  gosiaf2011 says:

  Film bardzo dobry. Przepiękny i wzruszający. Zachęcam i Polecam. 🙂 Osobie, która zdecydowała się na tłumaczenie Wielkie Dziękuję 🙂 Takich filmów proszę więcej.:) Filmów pokazujących prozę życia, filmów na poziomie, filmów w których bohaterowie borykają się z trudnościami normalnych ludzi , w których każdy może odnależć siebie i swoje problemy. Po prostu filmy życiowe.
  Jeszcze raz dziękuję ekipie za możliwość obejrzenia dobrego filmu. Dziękuję 🙂

 4. ewzyta
  ewzyta says:

  Piękny film…proszę jednak nie liczyć na coś lekkiego…Widząc w roli głównej aktora Jung Woo Sunga od razu moje myśli pobiegły do dramy Padam…padam (rewelacyjnej).

 5. DejziR
  DejziR says:

  Film bardzo mi się spodobał , na pewno nie jest łatwy w odbiorze , daje do myślenia . Dziękuję całej ekipie za pracę .

 6. noeminoemi123
  noeminoemi123 says:

  Przecudowny film! Niesamowicie wartościowy i otwierający oczy na wiele spraw życiowych! Jaaaz polecam! Co ważne jest głęboki ale nie ciężki w oglądaniu raczej bym powiedziała sama prawda przekazana w dobry sposób! Sztos <3

 7. Domowisko
  Domowisko says:

  Nie zawiodłam się na Jung Woo-Sung! Jak zawsze doskonały. Film piękny i trudny, bo porusza głębokie uczucia. No cóż, ale w życiu nie zawsze jest różowo. Dziękuję za możliwość obejrzenia.

 8. Ewik
  Ewik says:

  Podobał mi się, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw zaczynając oglądanie. Film warty obejrzenia, taki życiowy, szczerze polecam i dziękuję bardzo za możliwość oglądania w naszym ojczystym języku na tej stronie. Dziękuję.

 9. Jesa
  Jesa says:

  Świetna gra aktorska, niebanalne zakończenie. Poruszający i nie dający odejść od ekranu do ostatniej sekundy. 5/5 Polecam.

 10. Mulan says:

  Świetny film, taki prawdziwy, bez udziwniania , dla dorosłych (dojrzałych mentalnie) i do tego topowi aktorzy. Nie obejdzie się bez chustek. Polecam 🙂

 11. Paulli
  Paulli says:

  Kocham koreańskie kino w takim wydaniu. Nie ma wybuchów, 90% czasu to nie pościgi i nużące efekty specjalne(bo filmów tego rodzaju- mam juz powyżej uszu i jest ich na pęczki pod sam sufit). Poruszająca gra aktorska. Film o życiu , tych trudnych w nim chwilach. Dziękuję za możliwość obejrzenia.

 12. LadyMelisandre
  LadyMelisandre says:

  Film jest bardzo poruszający i skłania do przemyśleń, nie jest to łatwy i przyjemny temat, ale uważam, że warto poświęcić te 1,5 godziny i się z nim zmierzyć. Jak zawsze brawo dla ekipy tłumaczącej 🙂

Dodaj komentarz