RV: Resurrected Victims

희생부활자 / Sacrifice Revival Report / Revival

Jin Hong jest prokuratorem, ścigającym mordercę, który siedem lat temu zabił jego matkę. Pewnego dnia nieżyjąca od siedmiu lat matka Jin Honga staje przed nim cała i zdrowa, jednakże kobieta jest agresywna wobec swojego syna. W tym samym czasie pojawiły się wieści o niewytłumaczalnych przypadkach zwanych RVP, które polega na tym, że ludzie zostają wskrzeszeni i atakują swoich oprawców. Sprawą zaczynają zajmować się tajni agenci, a Jin Hong staje się głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa jego matki. Co tak naprawdę wydarzyło się siedem lat temu?

[Liczba głosów: 57 Ocena: 4.1]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: fantasy, kryminał, thriller, tajemnice
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 12 październik 2017
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: 12jojko
Korekta: Altair87
Upload: Mikayo, shyly96

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

20 komentarzy:
 1. ewzyta
  ewzyta says:

  Co prawda elementy fantasy to nie moje klimaty niemniej jednak przesłanie filmu – jest wina musi być kara, jest szczere przeproszenie za wyrządzoną winę jest przebaczenie jest ponad czasowe…Bardzo dziękuję osobom pracującym przy filmie za możliwość obejrzenia. Polecam się na przyszłość w wyszukiwaniu ciekawych i wartościowych filmów.Polecam do obejrzenia.

 2. Ewik
  Ewik says:

  Film ma ciekawą fabułę, oglądałam z zaciekawieniem. Po obejrzeniu wpadłam w małą zadumę, nie żałuję czasu poświęconego na zobaczenie tej produkcji. Dziękuję bardzo grupie AzjaFilm i ekipie DQ za pracę i udostępnienie. Dziękuję.

 3. Wolak L1
  Wolak L1 says:

  Film z morałem moralnym .Przebaczenie jest silniejsze od zemsty. Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i słowa w życiu Wątki ciekawe i zaskakujące. Akcja filmu wciąga. Lubię filmy fantasy, kryminały …. coś dla mnie 🙂 🙂 🙂 Kim Rae Won super aktor jeden z moich ulubionych 😉 🙂 Kim Rae Won jako Jin Hong Seo -prokurator super zagrał swoją role w tym filmie:) 🙂 Dziękuje tłumaczom i serdecznie pozdrawiam papa 😉 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz kryminały?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.