Socialphobia

소셜포비아 / Soshyeolpobia

Ji Woong i Yong Min chcą zostać policjantami. Pewnego dnia denerwują się na użytkowniczkę Renę, która opublikowała negatywny komentarz dotyczący samobójstwa wojskowego. Wraz ze znajomymi z internetu odnajdują jej prawdziwe dane oraz adres zamieszkania. Cała dziewiątka postanawia do niej zawitać i uzyskać stosowne przeprosiny. Jednakże na miejscu czeka na nich niemiła niespodzianka.

[Głosów:42    Średnia:4.3/5]

Film zawiera mnóstwo wulgaryzmów.

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: thriller, dramat, psychologiczny, tajemnice
Czas trwania: 102 min.
Produkcja: Korea Południowa
Emisja: 15 marca 2015
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Hari & Specific-person
Korekta: Ańko
Upload: Valentina67

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

14 komentarzy:
 1. KowalikKowalik says:

  Sam tytuł filmu mówi już wiele i jest kluczem do zaprezentowanego tematu. Dobry ale ciężki obraz współczesnej rzeczywistości. Mam tylko nadzieję, że do nas nie dotrą podobne trendy w funkcjonowaniu społeczeństwa. Dziękuję za tłumaczenie i umieszczenie tej pozycji.

 2. Anita1970
  Anita1970 says:

  Film ukazuje że w dobie takiej technologi ,bez internetu ani rusz internet jest potrzebny, wręcz niezbędny tylko trzeba umiejętnie z niego korzystać..W dzisiejszych czsach to normalne prawie każdy siedzi w sieci.Można pokusić się o stwierdzenie internet daje wolność ale niesie zgrożenie jest to narzędzie obusieczne ,trzeba uważać co się pisze bo słowa mówione lub pisane mogą krzywdzić!.Film daje oj daje do myślenia.!Dziękuję za tłumaczenie wstawienie filmu i pozdrawiam.

 3. mys says:

  Oglądałam ten film jakiś czas temu, a teraz ponownie, i po raz drugi wywarł na mnie ogromne wrażenie. Jednak dopiero po drugim obejrzeniu dostrzegłam coś innego w fabule i zastanowiło mnie to, że tytuł filmu to nie “Social media” czyli media społecznościowe, tylko “Socialphobia” czyli fobia społeczna.

  Spoiler Pokaż

  Film jest ważny, znakomicie zrobiony, a najlepiej zagrana rola należy do Byun Yo Hana. Dziękuję, że film jest na DQ.

  • Azile says:

   Mys dokładnie to samo wywnioskowałam co ty po obejrzeniu filmu.

   Spoiler Pokaż

   Film dobry,bardzo na czasie.Końcówka mocna. Jeśli mogę się do czegoś doczepić to nie wiem jakie jest prawo w Korei ale mało realne wydaje się aby każdy mógł wejść do mieszkania i bezkarnie nagrywać jego wnętrze tym bardziej po wydarzeniach. które miały w nim miejsce.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz thrillery?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.