The Mimic

장산범 / Jangsanbeom / Jangsan Tiger

Hee Yun przeprowadza się w swoje rodzinne strony ze swoim mężem i matką. Wszystko po to, aby spowolnić u swojej matki postępy alzheimera. Pewnego dnia kobieta znajduje w lesie zagubioną dziewczynę, która nie mówi i nie pozwala się nikomu dotknąć. Hee Yun chce pomóc jakoś dziewczynce, więc gdy ta pojawia się pewnego dnia przy oknie jej domu, wpuszcza ją do środka. Kobieta nie wie jednak, że znaleziona dziewczyna nie jest zwykłym dzieckiem. Wkrótce potem dochodzi do serii mrocznych wydarzeń. 

Film oparty jest na koreańskiej legendzie. 

[Liczba głosów: 40 Ocena: 4]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: tajemnice, suspense, horror
Czas trwania: 100 min.
Produkcja: Korea Południowa
Emisja: 17 wrzesień 2017
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: 12jojko
Korekta: Yuriko
Upload: Valentina67
Repload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anita1970
Anita1970
2 lat temu

Ooooo jejkuuuu!!!!horror piersza klasa dla osub które lubią się bać.Wiem że przy produkcji jest zawsze dużo ludzi i duble powtarzają ale i tak serducho wali jak oszalałe. Fajna fabuła,nie wiem jak tetaz zasnę ,polecam bardzo film i oglądać w dzień wieczorem raczej nie polecam ,chyba że potem będzie komedia .Dziękuję za tłumaczenie i pozdrawiam

Milka0001
Milka0001
2 lat temu

Świetny film. Straszny od samego poczatku , ogladałam w dzień a mimo to emocje poszły górą 😀 Ciekawa akcja i świetna gra aktorska. Niektóre momenty wzruszające. Dzięki ekipie za tłumaczenie 😀 Daję ocenę 5 😀

JustADream
JustADream
2 lat temu
Spoiler Pokaż

Dzięki za tłumaczenie! 😉

Anita1970
Anita1970
2 lat temu
Reply to  JustADream

Miałam podobnie ponad trzydzieści lat temu przyjechało kino objazdowe z filmem “zemsta po latach”jestam scena z piłeczką ,na drugi dzień po filmie nikogo nie było w domu,niedziela wakacje ,a umnie w pokoju na półce leżała podobna piłka i ta rzeczona piłka w pewnym momencie spadła!Boziuniuuu!!!!jak ja zpieprzałam z domuuu!dobrze że było ciepło bo prawie cały dzień przesiedziałam na dworze ,głodno chłodno a do domu 2 kroki ,tetaz po latach śmieję się z tego ,ale wcale niebyło mi do śmiechu pozdrawiam.

biblioteka11
biblioteka11
1 rok temu

Jak dla mnie to zabrakło w tym filmie… czegoś jeszcze. Niby jak to w takich filmach: jest tragedia, problem, strata i próba załatania jej czyli znaleziona dziewczynka przygarnięta w ramach pokuty i rekompensaty? robi się z tego większy bałagan i tak naprawdę za szybkie zakończenie. Na dobrą sprawę film kręci się wokół jednej bohaterki Hee Yun i jej “problemu” nawet postać “znalezionej dziewczynki” gdzieś w pewien sposób umyka. Pomysł na film dobry, ale nie dopracowany.

Lamau
Lamau
1 rok temu

W tym filmie nie które wądki gubiły z całej produkcji. Tak to cąły film jar dość fajny i daje adrenaliny w nie których momentach.

Lubisz horrory?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.

3 2 votes
Article Rating