The Mimic zakończona

장산범 / Jangsanbeom / Jangsan Tiger

Hee Yun przeprowadza się w swoje rodzinne strony ze swoim mężem i matką. Wszystko po to, aby spowolnić u swojej matki postępy alzheimera. Pewnego dnia kobieta znajduje w lesie zagubioną dziewczynę, która nie mówi i nie pozwala się nikomu dotknąć. Hee Yun chce pomóc jakoś dziewczynce, więc gdy ta pojawia się pewnego dnia przy oknie jej domu, wpuszcza ją do środka. Kobieta nie wie jednak, że znaleziona dziewczyna nie jest zwykłym dzieckiem. Wkrótce potem dochodzi do serii mrocznych wydarzeń. 

Film oparty jest na koreańskiej legendzie. 

[Głosów:19    Średnia:4.3/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: tajemnice, suspense, horror
Czas trwania: 100 min.
Produkcja: Korea Południowa
Emisja: 17 wrzesień 2017
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: 12jojko
Korekta: Yuriko
Upload: Valentina67

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

4 Komentarze
 1. Anita1970
  Anita1970 says:

  Ooooo jejkuuuu!!!!horror piersza klasa dla osub które lubią się bać.Wiem że przy produkcji jest zawsze dużo ludzi i duble powtarzają ale i tak serducho wali jak oszalałe. Fajna fabuła,nie wiem jak tetaz zasnę ,polecam bardzo film i oglądać w dzień wieczorem raczej nie polecam ,chyba że potem będzie komedia .Dziękuję za tłumaczenie i pozdrawiam

 2. JustADream
  JustADream says:
  Spoiler Pokaż

  Dzięki za tłumaczenie! 😉

  • Anita1970
   Anita1970 says:

   Miałam podobnie ponad trzydzieści lat temu przyjechało kino objazdowe z filmem “zemsta po latach”jestam scena z piłeczką ,na drugi dzień po filmie nikogo nie było w domu,niedziela wakacje ,a umnie w pokoju na półce leżała podobna piłka i ta rzeczona piłka w pewnym momencie spadła!Boziuniuuu!!!!jak ja zpieprzałam z domuuu!dobrze że było ciepło bo prawie cały dzień przesiedziałam na dworze ,głodno chłodno a do domu 2 kroki ,tetaz po latach śmieję się z tego ,ale wcale niebyło mi do śmiechu pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Lubisz horrory?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.