The Princess and the Matchmaker zakończona

궁합 / Goonghab / Marital Harmony

Na skutek panującej w kraju suszy król decyduje, iż jedynym sposobem na rozwiązanie nękającego kraj problemu jest wydanie za mąż księżniczki Songhwy. Król sprowadza do pałacu Seo Do Yoona, który jest mistrzem w interpretowaniu zgodności małżeńskiej w oparciu o astrologiczne Cztery Filary Przeznaczenia. Księżniczka nie chce poślubić nieodpowiedniego mężczyzny, dlatego za wszelką cenę chce się czegoś dowiedzieć na temat wszystkich pretendentów do jej ręki i wymyka się z pałacu, aby ich poznać. Na skutek pewnego zdarzenia ścieżki Seo Do Yoona i księżniczki krzyżują się. Co wyniknie z ich znajomości?

[Głosów:113    Średnia:4.2/5]

Aktorzy idole: W filmie gra Kang Min Hyuk, perkusista w zespole CNBLUE.

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: komedia, romans, historyczny
Czas trwania: 110 min.
Produkcja: Korea Południowa
Emisja: 28 lutego 2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: mshusky93
Korekta: Sonyeon
Upload: Akuma

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

58 Komentarze
« Older Comments
  1. wera2407 says:

    Ten film był cudowny.Bardzo spodobały mi się różne strony każdego z kandydatów.Z jednej strony wydawał się być dobry ale potem okazywał swoją okropną osobowość.Bardzo dziękuje ekipie DQ nad stworzeniem tak dobrego projektu.Wspaniała obsada aktorów,ciekawa fabuła,gorąco polecam 🙂

  2. OolusiaA-19 says:

    Kolejny film już za mną! Dzisiaj przypadł historyczny~ Nie będę okłamywać, ale jest to mój najbardziej ulubiony gatunek, nie licząc moich detektywistycznych (bo zawsze będzie na pierwszym miejscu) no ale historyczny, to mój drugi ulubiony~ Na początku sam opis nie przekonał mnie, nie był zbyt wyrywający się, aby zaciągnąć mnie do oglądania, ale jako iż sam gatunek jest świetny, postanowiłam, że obejrzę pomimo iż nie wydawał się zachęcający. Po obejrzeniu jakichś 10 minut od razu mnie zaciekawił, to było tak bardzo interesujące, że nawet nie zobaczyłam kiedy minęła ta 1h i 50 minut~ Muszę przyznać, że Lee Seung Gi, pomimo iż nie miał jakiejś bardzo porywczej roli, bardzo dobrze sobie z nią poradził! Reszta aktorów również mi się podobała i gdy zobaczyłam Minho z SHINee, to miałam takie ”A, że on tu będzie to kompletnie nie wiedziałam” także widząc go, tak bardzo się ucieszyłam. Wiem, że jak za każdym razem oglądam jakąś historyczną dramę czy film bardzo dużo znanych osób widzę, a tutaj kompletnie większości nie znałam, dlatego miło było popatrzeć na nowych aktorów.
    Dziękuję ekipie DramaQueen za to, że postanowiliście to przetłumaczyć!! ♥♥

« Older Comments

Dodaj komentarz

Lubisz historyki?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.