Info

 • Tytuł oryginalny: 깡철이
 • Tytuł (latynizacja): Ggang Chul Yi
 • Gatunek: dramat, rodzinny, romans
 • Czas trwania: 108 min.
 • Produkcja: Korea Południowa
 • Emisja: 2 październik 2013
 • Projekt grupy: DramaQueen
 • Tłumaczenie: Chou
 • Upload: Chou

Opis

Młody mężczyzna o imieniu Gang Chul, nazywany Żelazną Głową, stara się związać koniec z końcem i nie ma stałej pracy. Na co dzień zajmuje się matką chorującą na Alzheimera. Niestety, to nie koniec jego problemów – jego mama pilnie potrzebuje operacji, która jest bardzo kosztowna. Przez pewne wydarzenie mężczyzna zostaje wplątany w gang. Do Busan na wycieczkę przyjeżdża Soo Ji, podróżniczka, którą pokrótce poznaje Gang Chul. Między nimi wytwarza się nić porozumienia. 

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:49    Średnia:4.2/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

20 Komentarze
 1. niko8.
  niko8. says:

  Wchodzę na główną stronę i nie wierzę własnym oczom! Film, na który czekałam od dawien dawna, jest dostępny na DramaQueen! Lepszej niespodzianki nie mogliście mi zrobić.
  Bardzo dziękuję ekipie oraz tłumaczom i zabieram się za oglądanie 🙂 <3

 2. KowalikKowalik says:

  Fabuła filmu ciekawa, zmusza do refleksji nad ciężkimi wyzwaniami, jakie przynosi niektórym życie. Trochę jak dla mnie za dużo gangsterki i brutalności kosztem scen pokazujących rodzące się uczucie między chłopakiem i dziewczyną. Dziękuję za tłumaczenie i wstawienie tej pozycji. Idea zaprezentowania jesiennych seansów znakomita. Szkoda, że już się skończyły. Pozdrawiam Wszystkich.

 3. ewzyta
  ewzyta says:

  Piękny film o wydawałoby się niezbyt pięknym życiu syna i chorej matki. Nic bardziej mylnego.. Piękna kreacja aktorska Yoo Ah-In ( jeden z moich ulubionych aktorów , oglądam teraz z nim świetny historyk Jang Ok Jeong). Bardzo dziękuję za wybór wartościowych filmów na cały jesienny sezon z filmem azjatyckim. Szczere ukłony dla całej ekipy!!!

 4. Domowisko
  Domowisko says:

  Poszarpał mną ten film. Mimo wielu drastycznych scen, w tle paliło się światełko, światełko, którym był syn i jego matka. Nie mogłam się napatrzeć na jego twarz pełną troski i takiej “zwyczajności”, gdy opiekował się matką. Obsada dobrana genialnie! Główny bohater mistrzowsko odegrał rolę. Dziękuję, że Wybieracie takie filmy, dużo wnoszą do postrzegania przeze mnie codziennych trosk.

 5. Wolak L1
  Wolak L1 says:

  Film jest dobry i wzruszający. Ah In Yoo jako Gang Cheol jest ciekawym głównym bohaterem. Bohater filmu jest dobrym i szlachetnym człowiekiem. Fajne zakończenie filmu z Happy End 🙂 Dziękuje Chou za przetłumaczenie tego filmu 🙂 i serdecznie pozdrawiam papa 🙂 🙂 🙂

Dodaj komentarz