Info

 • Tytuł oryginalny: 깡철이
 • Tytuł (latynizacja): Ggang Chul Yi
 • Gatunek: dramat, rodzinny, romans
 • Czas trwania: 108 min.
 • Produkcja: Korea Południowa
 • Emisja: 2 październik 2013
 • Projekt grupy: DramaQueen
 • Tłumaczenie: Chou
 • Upload: Chou

Opis

Młody mężczyzna o imieniu Gang Chul, nazywany Żelazną Głową, stara się związać koniec z końcem i nie ma stałej pracy. Na co dzień zajmuje się matką chorującą na Alzheimera. Niestety, to nie koniec jego problemów – jego mama pilnie potrzebuje operacji, która jest bardzo kosztowna. Przez pewne wydarzenie mężczyzna zostaje wplątany w gang. Do Busan na wycieczkę przyjeżdża Soo Ji, podróżniczka, którą pokrótce poznaje Gang Chul. Między nimi wytwarza się nić porozumienia. 

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:32    Średnia:4.3/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

13 Komentarze
 1. niko8.
  niko8. says:

  Wchodzę na główną stronę i nie wierzę własnym oczom! Film, na który czekałam od dawien dawna, jest dostępny na DramaQueen! Lepszej niespodzianki nie mogliście mi zrobić.
  Bardzo dziękuję ekipie oraz tłumaczom i zabieram się za oglądanie 🙂 <3

 2. KowalikKowalik
  KowalikKowalik says:

  Fabuła filmu ciekawa, zmusza do refleksji nad ciężkimi wyzwaniami, jakie przynosi niektórym życie. Trochę jak dla mnie za dużo gangsterki i brutalności kosztem scen pokazujących rodzące się uczucie między chłopakiem i dziewczyną. Dziękuję za tłumaczenie i wstawienie tej pozycji. Idea zaprezentowania jesiennych seansów znakomita. Szkoda, że już się skończyły. Pozdrawiam Wszystkich.

 3. erikana says:

  Dzięki za wspólne oglądanie jesiennych seansów filmowych 🙂 🙂 :).
  Wspaniały pomysł <3
  Pozdrawiam serdecznie ekipę DQ 🙂 :

 4. akumuu says:

  Całkiem przyjemnie się go oglądało! Nie żałuję tego wybory.
  Wielkie ukłony dla całej ekipy! <3

 5. ewzyta
  ewzyta says:

  Piękny film o wydawałoby się niezbyt pięknym życiu syna i chorej matki. Nic bardziej mylnego.. Piękna kreacja aktorska Yoo Ah-In ( jeden z moich ulubionych aktorów , oglądam teraz z nim świetny historyk Jang Ok Jeong). Bardzo dziękuję za wybór wartościowych filmów na cały jesienny sezon z filmem azjatyckim. Szczere ukłony dla całej ekipy!!!

 6. GoMin says:

  Może nie powalił mnie na kolana ten film, ale można obejrzeć 😀 zawsze jakaś odskocznia od dram 😉

 7. Variablealexa
  Variablealexa says:

  Niezwykle podobała mi się kreacja Gang Chula, chciałabym mieć tyle siły co on, a przy tym wciąż się uśmiechać. Twardszy niż ci “gangsterzy”. Ciekawa fabuła, w sam raz na filmowy wieczór. No i jak miło było zobaczyć znów Busan <3 Dzięki wielkie, ekipo DQ 🙂

 8. Domowisko
  Domowisko says:

  Poszarpał mną ten film. Mimo wielu drastycznych scen, w tle paliło się światełko, światełko, którym był syn i jego matka. Nie mogłam się napatrzeć na jego twarz pełną troski i takiej “zwyczajności”, gdy opiekował się matką. Obsada dobrana genialnie! Główny bohater mistrzowsko odegrał rolę. Dziękuję, że Wybieracie takie filmy, dużo wnoszą do postrzegania przeze mnie codziennych trosk.

Dodaj komentarz