Tunnel

터널 / Teoneol / The Tunnel

Lee Jeong Soo jedzie do domu na urodziny swojej córki, wioząc ze sobą kupiony tort urodzinowy. Kiedy przejeżdża samochodem przez tunel, dzieje się coś nieoczekiwanego. Tunel rozpada się, a mężczyzna zostaje uwięziony w swoim samochodzie, mając do przetrwania tylko dwie butelki wody i tort urodzinowy swojej córki. Czy uda mu się przeżyć? 

[Głosów:81    Średnia:4.7/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: dramat, thriller, suspense
Czas trwania: 126 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 10 sierpień 2016
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: jojko12
Upload: Akuma

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

25 Komentarze
Newer Comments »
 1. majoszekk
  majoszekk says:

  Z początku zaczęłam oglądać ten film dlatego, że pomyliłam go z innym nowym filmem pod tytułem the tunne,l i chociaż byłam troszkę zawiedziona, że nie było to coś czego oczekiwałam to zdecydowanie nie żałuję tej pomyłki! Film był świetny i poruszył moje serce. Dawno już nie oglądałam czegoś tak udanego i bez zarzutu. Bardzo polecam film the tunnel, ponieważ jest warty uwagi!!!

 2. yuiamnao
  yuiamnao says:

  Zacznę od tego:Jeśli zastanawiasz się czy warto obejrzeć KONIEC!Nie zastanawiaj się tylko włączaj.Film daje do myślenia. pokazuje co dla nas szaraczków jest na prawdę ważne. Ukazuję całą prawdę o rządzie, mediach i robieniu z obywateli przygłupów, którzy ślepo powinni wierzyć w to co widzą i słyszą w telewizji. P.S. zawsze miejcie w samochodzie jakąś wodę, ciasto i naładowany telefon

 3. Deanaliys says:

  Dobry film, pod koniec trzymał w napięciu. Ściskałam poduszkę z niecierpliwości by dowiedzieć się czy w końcu go wyciągną czy nie. Ale mimo wszystko nie należy do listy moich ulubionych filmów, aczkolwiek oglądało się dobrze.
  Dziękuję za tłumaczenie. <3

Newer Comments »

Dodaj komentarz

Lubisz dramaty?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.