Info

 • Tytuł oryginalny: 연애의 온도
 • Tytuł (latynizacja): Yeonaaeui Wondo
 • Tytuł (alternatywny): Romance’s Temperature
 • Gatunek: komedia romantyczna
 • Czas trwania: 112 min.
 • Produkcja: Korea
 • Emisja: 21 marzec 2013
 • Projekt grupy: DramaQueen
 • Tłumaczenie: Oridna
 • Korekta: Ańko
 • Upload: nerenka, Monikay

Opis

Young i Dong Hee pracują razem w banku. Umawiali się w sekrecie przez 3 lata, ale niedawno się rozstali. Zaczynają się nawzajem obrażać, robić sobie psikusy. Mimo tego, że ze sobą zerwali, ich uczucia nie do końca wygasły, więc nadal są sobą bardzo zainteresowani, posuwają się nawet do włamania się na konto na Facebooku drugiej osoby.
Czy Young i Dong Hee mogą żyć bez siebie? Czy mogą żyć ze sobą?

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

[Głosów:78    Średnia:4/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

13 Komentarze
 1. Ańko says:

  Na początku byłam sceptycznie do niego nastawiona, jednak koniec końców film wywarł na mnie ogromne wrażenie. Przedstawia samo życie, w którym codziennie zmagamy się z problemami. Pokazuje, że miłość nie zawsze jest piękna i tak czy siak, życie toczy się dalej. 😉

 2. arynka says:

  to jest dramat, raczej nie komedia…

  Spoiler Pokaż

  Po obejrzeniu warto się zastanowić, jak egoistycznie podchodzimy do naszych związków i na jakie ustępstwa jesteśmy gotowi jeśli kochamy… Film dający do myślenia, jeśli się głębiej ogląda.

 3. P-SHIK
  P-SHIK says:

  Mi się akurat podobał. Może dlatego, że jest taki naturalny i prawdziwy. Lubie obejrzeć sobie od czasu do czasu taki właśnie film. Jestem miłośniczką związków XD Było kilka (według mnie) słodkich, śmiesznych, smutnych i wkurzających scen. Czytając wcześniejsze komentarze zauważyłam, że może jestem za młoda, może nie zrozumiałam przekazu tego filmu, a może najzwyklej w świecie tego nie przeżyłam , nie wiem. Nie jest to jakiś super wybitny film, jednak osobiście polecam. Na zabicie czasu lub jakiś wolny wieczór.

 4. KaylaEarth
  KaylaEarth says:

  Świetny film, pokazuje że miłość do drugiej osoby czy też związek nie zawsze jest łatwy i usłany różami. Że nawet jeśli opuścisz daną osobą twoje życie dalej się toczy i trwa, musisz iść naprzód. Być może jest taki, bo pokazuje prawdziwe życie z którym na co dzień się mierzymy, ale to prawda że to bardziej dramat niż komedia romantyczna. Daje bardzo dużo do myślenia. Nie jest to może jakiś tam super film, ale na wolny wieczór czy nudę z pewnością. Pozdrowienia dla tłumaczy ^^

 5. Ah_Cat says:

  To chyba faktycznie dramat obyczajowy. Ich życie to dramat. Na początku myślałam, że nie obejrzę do końca, tyle razy musiałam zatrzymywać film, bo zachowanie bohaterów było zbyt przytłaczające. No ale Lee Min Ki ciężko mi odmówić.

  Spoiler Pokaż

  Po obejrzeniu do końca stwierdzam, że w sumie film był całkiem dobry. Tylko na początku zrobili dużo tych wstawek, jak z Pamiętników z wakacji, i ciężko mi było na to patrzeć, ale na końcu rozumiem koncepcję. Film to faktycznie samo życie.

  Spoiler Pokaż
 6. mys says:

  Znakomity film, z subtelnym humorem podkreślonym muzyką, bez gagów i sztuczności. Niesamowicie pokazana prawdziwa miłość między ludźmi o trudnych charakterach, gdzie istnieje troska o siebie nawzajem, a jednocześnie już samo podejrzenie o bycie niekochanym boli nie do wytrzymania. Tak, życie toczy się dalej, ale nikt nie jest w stanie zastąpić ukochanej osoby. Świetne aktorstwo, zresztą film zdobył nagrody.

Dodaj komentarz