Wishing Stairs

여고괴담 세 번째 이야기 : 여우계단 / Whispering Corridors 3: Wishing Stairs

Pomyśl o tym, czego pragniesz najbardziej w życiu. Potem wejdź po pewnych schodach, licząc do dwudziestu dziewięciu, a na szczycie poproś Lisa, aby spełnił twoje życzenie. Jeżeli ukaże się schodek nr 29 – twoje marzenie ziści się bardzo szybko. Tylko, że za realizację twojego pragnienia będziesz musiała zapłacić bardzo wysoką cenę. Najwyższą. Przekonały się o tym dwie bohaterki filmu „Schody życzeń”, uczennice szkoły artystycznej. Yun Jin Sung – pracowita i ambitna, lecz niezbyt utalentowana baletnica, bardzo chciała wygrać prestiżowy konkurs. Uhm Hye Joo – dziwaczna, dość zdolna młoda rzeźbiarka – pragnęła, aby schody pomogły jej schudnąć oraz aby tragicznie zmarła koleżanka do niej wróciła. Lisie schody zlitowały się nad obiema dziewczynami, a potem… potem zaczął się horror.

Film z serii filmów pt. „Whispering Corridors”, której historie, bohaterzy, jak i sceneria nie są z sobą w żaden sposób powiązane. Jedyne co łączy wszystkie te filmy to motyw uczennicy średniej szkoły.

[Liczba głosów: 24 Ocena: 4]

 

Film w słabszej jakości

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: horror, młodzieżowy, thriller
Czas trwania: 97 min.
Produkcja: Korea
Emisja: 1 sierpień 2003
Projekt grupy: DramaQueen & KTNews
Tłumaczenie: Frytka
Korekta: aalstair67
Upload: KwiatWschodu, shyly96

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

3 komentarzy:
  1. sakuraotori
    sakuraotori says:

    W zasadzie szalu nie ma, dupy nie urywa. Nie mniej jednak ogromnie ucieszyła mnie Song Ji Hyo (Emergency Couple, Ex-Girlfriend Club) w głównej obsadzie! Oczywiście nie ma co dużo mówić na temat efektów specjalnych, które rozbawiają do łez (jakby nie patrzeć film ma już 13 lat) ale absolutnie nie jest to minusem. Ja osobiście lubię stare azjatyckie horrory. Mają coś w sobie. Ta scenografia i ta muzyka – jakoś zawsze przypominają mi się czasy dzieciństwa, gdy spędzałam wakacje u dziadków na wsi. Ta tajemnica, ten półmrok i ten zapach wilgoci na strychu, który sprawiał, że moja wyobraźnia szalała na wysokich obrotach! Takie produkcje zamiast mnie straszyć, rozluźniają mnie.

  2. Frytka
    Frytka says:

    sakuraotori – wszystko prawda. cała ta seria „Whispering corridors” jest właśnie taka – nastrojowa i bardziej psychologiczna niż straszna. aczkolwiek… moze właśnie dlatego, że o efektach specjalnych nie za bardzo w ogóle można mówić, ten film jest bardziej wiarygodny 🙂 uwielbiam go i dlatego uparłam się, aby go przywrócić do życia 🙂

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz horrory?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.