Animal World zakończona

动物世界 / Dong Wu Shi Jie

Dryfując bez celu przez całe swoje życie, Zheng Kaisi, jest zadłużony na kilka milionów u swoich przyjaciół, by móc opłacać szpitalne rachunki za opiekę nad chorą matką. Zwabiony obietnicą umożliwiającą mu wyjście z długów, Kaisi postanawia zaufać swojemu przyjacielowi i zastawia mieszkanie, aby pozyskać gotówkę. Niestety okazuje się, że został oszukany i musi spłacić długi swoje oraz kumpla. Aby odkuć się, Kaisi, decyduje się dołączyć do dziwnej organizacji zajmującą się urządzaniem karcianych turniejów na statku „Destiny”. Uczestnicy mają za zadanie zagrać w niezwykłego pokera bazującego na grze „kamień, papier, nożyce”, gdzie stawką jest życie. Uczestnik, który zdobędzie co najmniej trzy gwiazdki wygrywa grę i możliwość spłaty długów, natomiast przegrany staje się niewolnikiem właściciela statku. Zheng Kaisi musi wykorzystać całą swoją inteligencję oraz instynkt, by móc wygrać z zawodnikami z całego świata.

[Głosów:53    Średnia:4.5/5]

Aktorzy: W filmie gra Michael Douglas jako Anderson, właściciel statku.

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: akcja, przygodowy, thriller
Czas trwania: 132 min.
Produkcja: Chiny
Emisja: 29 czerwca 2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Miss Hurricane & Hari
Korekta: Chou
Upload: Valentina67

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

33 Komentarze
« Older Comments
  1. Azile says:

    Po przeczytaniu komentarzy dotyczących początku filmu miałam pewne obawy ale chociaż nie jestem fanką klaunów i “potworków” to od momentu kiedy bohater mówi, że jest” nienormalny” wiedziałam, że to jest dobry film( który wariat się do tego przyzna?).Umysł analityczny i niezwykła inteligencja głównego bohatera w genialny sposób radziły sobie z jego wewnętrznymi emocjami i traumie z dzieciństwa pozwalając w ten sposób dostrzec szarości bieli i czerni gry, w której musiał brać udział.Bohater lojalny i uczciwy z ogromnymi możliwościami, które dadzą popis w drugiej części . Już nie mogę się doczekać, super! Dzięki za ten film 😍

  2. Aniusia says:

    Trudno jednoznacznie ocenić ten film. Dziwny, przerażający ale niesamowicie wciągający z upływem czasu. Trudne życiowe sytuacje, przyjaźń, lojalność i wszechobecny, rządzący światem pieniądz. Jednakże pozostaje światełko w tunelu, że są wciąż na tym świecie ludzie, którzy nie pozbyli się człowieczeństwa nawet w sytuacji trudnych wyborów. Polecam i czekam na drugą część.

« Older Comments

Dodaj komentarz

Lubisz thrillery?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.