Animal World

动物世界 / Dong Wu Shi Jie

Dryfując bez celu przez całe swoje życie, Zheng Kaisi, jest zadłużony na kilka milionów u swoich przyjaciół, by móc opłacać szpitalne rachunki za opiekę nad chorą matką. Zwabiony obietnicą umożliwiającą mu wyjście z długów, Kaisi postanawia zaufać swojemu przyjacielowi i zastawia mieszkanie, aby pozyskać gotówkę. Niestety okazuje się, że został oszukany i musi spłacić długi swoje oraz kumpla. Aby odkuć się, Kaisi, decyduje się dołączyć do dziwnej organizacji zajmującą się urządzaniem karcianych turniejów na statku „Destiny”. Uczestnicy mają za zadanie zagrać w niezwykłego pokera bazującego na grze „kamień, papier, nożyce”, gdzie stawką jest życie. Uczestnik, który zdobędzie co najmniej trzy gwiazdki wygrywa grę i możliwość spłaty długów, natomiast przegrany staje się niewolnikiem właściciela statku. Zheng Kaisi musi wykorzystać całą swoją inteligencję oraz instynkt, by móc wygrać z zawodnikami z całego świata.

[Liczba głosów: 117 Ocena: 4.6]

Aktorzy: W filmie gra Michael Douglas jako Anderson, właściciel statku.

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: akcja, przygodowy, thriller
Czas trwania: 132 min.
Produkcja: Chiny
Emisja: 29 czerwca 2018
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie: Miss Hurricane & Hari
Korekta: Chou
Upload: Valentina67
Reupload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

54 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. xmilkax
  xmilkax says:

  Powiem szczerze, nie było to to, czego oczekiwałam po opisie. Sam koncept podobał mi się strasznie, dlatego miałam nadzieję, że nie zepsują go. No i nie do końca zepsuli, ale wszystko poszło w zupełnie inną stronę, niż się spodziewałam. Tylko czy to wada?

  Spoiler Pokaż

  Podsumowując: za aktorstwo, fabułę, twisty i to, że bohater się nie dał wystawiam mocne 8/10. Mam wielką nadzieję na obejrzenie 2 części. Pozdrawiam cały zespół!

 2. Dominika1710
  Dominika1710 says:

  Nie lubię Michaela Douglasa…i co mi zrobicie? Nie przepadam za filmami „przelanymi” efektami specjalnymi…
  Ale cholera fajny ten film. Do samego końca trzymałam za chłopaka kciuki. Dobra zabawa gwarantowana. Na pewno znajdą się i tacy co będą zawiedzeni…ja czekam na 2 cześć. Kochane tłumaczki ukłony, podziękowania i wielkie uściski dla Was🥰😍😘

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz thrillery?

Jeśli tak, przejrzyj nasze filmy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.