Bad Genius

ฉลาดเกมส์โกง / Chalard Games Goeng

Lynn, która jest szkolnym geniuszem, zarabia, pomagając przyjaciołom podczas egzaminów. Dziewczyna niespodziewanie dostaje zadanie, które zmusza ją do wyjazdu do Sydney. Tam musi podejść do międzynarodowego egzaminu (STIC) i dostarczyć odpowiedzi swoim rówieśnikom, zanim test rozpocznie się w jej kraju. Czy uda jej się sprostać zadaniu?

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.

[Liczba głosów: 84 Ocena: 4.5]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: thriller, dramat, szkolny, kryminał
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: Tajlandia
Emisja: 3 maj 2017
Projekt grupy: DramaQueen
Tłumaczenie i korekta: Ańko
Upload: Nigasia
Reupload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

45 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. Jutsuna says:

  Film bardzo ciekawy i z przesłaniem, a jednocześnie mówiący o świecie takim jaki jest. Wybory jakich dokonujemy na każdym etapie życia rzutują na jego resztę. Taka refleksja mi się nasuwa. Pomysły wykorzystane w filmie są super, ciekawe czy miałyby powodzenie w realiach 😉 Polecam tę produkcję każdemu, a tłumaczom dziękuję za ich pracę 🙂

 2. uzutae
  uzutae says:

  Ale mi miło wrócić do tego filmu, po przeszło roku po pierwszym obejrzeniu, w szczególności gdy w ciągu tych 365 bardzo zbliżyłam się do tych tematów. Zaczynam sobie powoli zdawać sprawę jakie mogę ponieść konsekwencje, ale co po obejrzeniu tego będzie chyba ważniejsze jak to odbije się na mnie i moim światopoglądzie. Dzięki za tłumaczenie Ańko ლ(´ڡ`ლ)!

 3. Anita1970
  Anita1970 says:

  Genialny film .

  Spoiler Pokaż

  Polecam emocje i napięcie trzyma do samego końca .Nic dziwnego nie mogło być inaczej skoto to historia oparta na faktach.
  Dziękuję za ptacę przy filmie .

 4. szymki says:

  Chyba dopadła mnie choroba „starego niemca”, piszę komentarz do filmu który już oglądałam i wg mnie jest już klasykiem (choć oczywiście w naszej części Europy niedocenianym lub też nieznanym). Każdej osobie z którą rozmawiam i opowiadam o filmografii i kinematografii azjatyckiej polecam ten film (ostrzegając oczywiście przed zniechęceniem językowym 🙂 ). Poczytałam sobie i pozwolę podzielić się swoją wiedzą. Opowieść jest na faktach (ale to już wiecie). Do filmu zostali zaangażowani aktorzy którzy wcześniej nie mieli lub też mieli znikomy udział w filmach. Film w Tajlandii został zarejestrowany w 2018 r jako dziedzictwo narodowe. Oraz są przeróbki bollywood, amerykańska oraz serial – można? można!

  Spoiler Pokaż
 5. Domowisko
  Domowisko says:

  Jeśli ktoś ma ochotę przypomnieć sobie adrenalinkę, która towarzyszy podczas zdawania egzaminów, to ten film z pewnością to zrobi! A może ktoś chce spotkać się z młodymi geniuszami? To też możliwe. Pomyślcie, że wszystkie te wydarzenia są prawdziwe, a młodzi bohaterowie gdzieś sobie żyją… Dziękuję Ekipie za pracę, a
  @szymki za zachętę, film jest świetny!

 6. Azja_M says:

  Świetny film! Tak się denerwowałam jakbym sama pisała te egzaminy. To była nieźle zakrojona akcja, podziwiam za pomysłowość. To, że uczniowie oszukują to pewnie nikogo nie dziwi, jednak na taką skalę to jeszcze nie słyszałam. Największą stratę ponieśli ci co pomagali czyli dobrzy, uzdolnieni uczniowie. Polecam każdemu! Emocje gwarantowane 🙂

 7. natalus2712 says:

  WOW! Od dawna miałam ten film zapisany w sekcji „do obejrzenia”, ale dopiero teraz go odpaliłam… no właśnie… czemu tak późno! 😛

  Film świetny, wciągający i trzymający w napięciu tak, że sama się denerwowałam i stresowałam razem z całą ekipą, która współpracowała w przekrętach.

  Polecam koniecznie tę pozycję wszystkim niezdecydowanym, bo bez wątpienia się nie zawiedziecie!

  No i powiem szczerze, że jak na tak niedoświadczonych aktorów (o czym czytałam), to zagrali rewelacyjnie. Mistrzostwo z pomysłem gry na pianinie, czy kodem kreskowym na ołówkach + historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.

  POLECAM! 😉

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz thrillery?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.