Our Time Will Come

明月几时有 / Ming Yue Ji Shi You / The Great Escape

Hongkong jest pod okupacją japońską. Anty-japońska jednostka partyzancka Dongjiang ma za zadanie uratować postaci kulturowe i wydobyć je z oblężonego miasta. Nauczycielka w szkole podstawowej, Fang Lan i jej matka próbują przeżyć ten trudny okres w małym zaniedbanym mieszkaniu w Wanchai. Po zamknięciu szkół, Lan nieświadomie zostaje uwikłana w misję partyzantów, mającą na celu uratowanie pisarza Mao Duna. W trakcie spotkania poznaje Blackie go Lau, nieustraszonego kapitana strzelców wyborowych jednostki miejskiej i broni palnej partyzantów. 

[Liczba głosów: 24 Ocena: 4.5]

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: historyczny, wojenny, dramat
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: Chiny
Emisja: 1 lipiec 2017
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: Altair87
Korekta: 12jojko
Upload: Mikayo
Reupload: Agnessa

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

7 komentarzy:
 1. Historia says:

  I znów zobaczyłam na ekranie Eddie’go Peng’a ! Bardzo fajny aktor, taki charakterystyczny :3 Co do filmu.. Powiem szczerze, że język chiński należy do mniejszości tego co oglądam na co dzień. Jednak ten film mi się podobał, więc z pewnością nie uważam czasu za straconego. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to naprawdę polecam! Ja oglądałam z moją mamą więc nawet ona jest na TAK 😀

 2. KowalikKowalik says:

  Dziękuję za przetłumaczenie i wstawienie filmu. Zawiera wiele akcentów charakterystycznych dla kinematografii chińskiej.Dobry z wielu powodów. Dla mnie zwłaszcza z powodu historycznego wymiaru.
  Pozdrawiam serdecznie Ekipę DQ i wszystkich fanów.

 3. ankula says:

  Film niesamowity. Przyjemnie spędziłam czas, mimo że momentami wycisną łzy. Fajna forma przedstawionych wydarzeń dodaje klimatu i nadaje historyczny wymiar. Film godny polecenia. Dziękuje bardzo ekipie która zajęła się tłumaczeniem, korektą itp. Czas który poświęciłam na ten film z pewnością nie jest zmarnowany.

 4. Ewik
  Ewik says:

  Historia ta, przedstawiona w bardzo ciekawy sposób przypomniała mi nasze dzieje. Film wprowadził mnie w pewną zadumę, dlatego też dziękuję bardzo Altair87, 12jojko, Mikayo oraz całej grupie AzjaFilm i DQ za pracę i udostępnienie.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Lubisz wojenne?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.