Our Time Will Come zakończona

明月几时有 / Ming Yue Ji Shi You / The Great Escape

Film opowiada historię o legendarnej kobiecie Fang Gu, jednej z kluczowych postaci Hongkongu będącego pod japońską okupacją. Opowiada też o walce młodych ludzi z ruchu oporu o wolność i niepodległość.

[Głosów:19    Średnia:4.6/5]

Film         

Ta treść jest widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

Gatunki: historyczny, wojenny, dramat
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: Chiny
Emisja: 1 lipiec 2017
Projekt grupy: AzjaFilm
Tłumaczenie: Altair87
Korekta: 12jojko
Upload: Mikayo

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

.

6 Komentarze
 1. Historia says:

  I znów zobaczyłam na ekranie Eddie’go Peng’a ! Bardzo fajny aktor, taki charakterystyczny :3 Co do filmu.. Powiem szczerze, że język chiński należy do mniejszości tego co oglądam na co dzień. Jednak ten film mi się podobał, więc z pewnością nie uważam czasu za straconego. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to naprawdę polecam! Ja oglądałam z moją mamą więc nawet ona jest na TAK 😀

 2. KowalikKowalik says:

  Dziękuję za przetłumaczenie i wstawienie filmu. Zawiera wiele akcentów charakterystycznych dla kinematografii chińskiej.Dobry z wielu powodów. Dla mnie zwłaszcza z powodu historycznego wymiaru.
  Pozdrawiam serdecznie Ekipę DQ i wszystkich fanów.

 3. ankula says:

  Film niesamowity. Przyjemnie spędziłam czas, mimo że momentami wycisną łzy. Fajna forma przedstawionych wydarzeń dodaje klimatu i nadaje historyczny wymiar. Film godny polecenia. Dziękuje bardzo ekipie która zajęła się tłumaczeniem, korektą itp. Czas który poświęciłam na ten film z pewnością nie jest zmarnowany.

 4. Ewik
  Ewik says:

  Historia ta, przedstawiona w bardzo ciekawy sposób przypomniała mi nasze dzieje. Film wprowadził mnie w pewną zadumę, dlatego też dziękuję bardzo Altair87, 12jojko, Mikayo oraz całej grupie AzjaFilm i DQ za pracę i udostępnienie.

Dodaj komentarz

Lubisz wojenne?

Jeśli tak, przejrzyj nasze dramy z tego gatunku i wybierz kolejny tytuł do obejrzenia.

Nic dla ciebie?

Skoro tak, zaproponuj nam tytuł, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli.