Forum DramaQueen

Pełna wersja: Zaproponuj teledysk/OSTa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tutaj możecie wypisywać tytuły piosenek, które chcecie, aby zostały przez nas przetłumaczone. Nie gwarantujemy, że przetłumaczymy wszystkie, ale będziemy przeglądać. Jeżeli jakaś propozycja zainteresuje tłumacza, to na pewno podejmie się jej tłumaczenia.
A co powiecie na:
Spoiler :

EDIT: 
Pierwsza propozycja przetłumaczona.
Jak znajdziecie troszkę wolnego czasu to ja bardzo bardzo proszę o :
Spoiler :

EDIT: 
Propozycja przetłumaczona.
też chciałabym zaproponować  Ost z Moon Lovers  Taeyeon – All With You

Spoiler :

EDIT:
Cześć!
Ja od dłuższego czasu szukam rzeczywistego tlumaczenia OST "Wild" oraz "Because My Heart.." z Wojownika Baek Dong Soo oraz piosenki z Jackpota wykonywanej prze Park Wan Kyu'a
Pozdrawiam! ??
Hwaiting!!!
No to ja z nowymi propozycjami Uśmiech

Spoiler :

Okej Duży uśmiech Dzieki malej pomocy Osiaczek trafilam tu Uśmiech Chcialabym polecic dwie piosenki Kim tae Woo My lady z dramy Marry him if you dare oraz piosenke YunY <AOA> Im Ok z tej samej dramy Uśmiech to pa Uśmiech
Jak, będzie miał, ktoś czas i chęci... o przetłumaczenie tego teledysku... nie zmuszam Uśmiech 
Spoiler :

Bardzo Dziękuję, że przetłumaczyliście OSTa, którego proponowałam Serce
Jeszcze prośba o przetłumaczenie OSTA do dramy Falling for Innocence "Paradise"
Spoiler :

EDIT: 
Druga propozycja przetłumaczona.
Kochani będę znowu pisać pod moim postem.

Na początku Dziękuję za zrealizowanie jednej mojej propozycji z Ostem Falling For Innocence.

Może to, dziwnie zabrzmi,  że znowu proszę  oraz proponuję o przetłumaczenie dwóch Ostów z dramy "Faith", które nie tłumaczyliście...nie wiem... czy też takie realizujecie...na których nie ma na Waszej stronie DramaQueen.  O ile komuś będzie się chciało... To tylko propozycja z mej strony. Wierzę, ze kiedyś zawita na tym forum jako przetłumaczony Ost na język polski.

Podaję namiary:
Spoiler :

EDIT: 
Pierwsza propozycja przetłumaczona.
Ostatnio urzekła mnie piosenka z Moon Lovers - Im Sun Hae "Will be back", na której płakałam rzewnymi łzami. Melodia znakomicie współgrala z dramatem bohaterów. Bardzo chciałabym poznać jej treść. Proszę o przetłumaczenie tej pozycji w miarę możliwości.

EDIT: 
Stron: 1 2