Forum DramaQueen

Pełna wersja: Pierwsza obejrzana drama
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
A moją pierwszą dramą było You're Beautiful z Park Shin Hye i Jang Geun Suk xD Koleżanka sporo sie namęczyła by mnie namówić na jej obejrzenie Duży uśmiech Oglądając 1 odc. tej dramy nie podobała mi się.. dziwny język do tego główna jako zakonnica lata ubrana po ekranie.. no ale po obejrzeniu 1 odc. tak jakoś zaciekawiło mnie i obejrzałam drugi.. dalej wiadomo że drama poszła mi raz dwa a po niej ekspresem obejrzane (i w tej kolejności) Playful Kiss i Boys Over Flowers (oczywiście obie kor.) po tych dramach juz przepadłam w świecie koreańskich dram Duży uśmiech
Trochę odkopię temacik sprzed miesiąca Oczko, podobnie jak Anusia pierwszą dramą którą obejrzałam było To the Beautiful You, szczerze mówiąc nadal jest moją jedną z ulubionych dram (ma swoje specjalne miejsce w moim serduchu)  i to dzięki niej zaczęłam moją przygodę z dramami. Teraz krótko mówiąc wsiąkam w świat Korei i ich dram ^^.
"Hana Yori Dango"

Ogółem od jakiegoś już czasu siedziałam w anime, i akurat kończyłam oglądanie HanaDan w wersji animowanej, gdy się zupełnym przypadkiem napatoczyłam na dramę, z ciekawości weszłam... No i obejrzałam xD Potem to już jakoś poszło z nurtem - Nobuta, Litr łez itd. itp. Przez jakiś czas siedziałam tylko i wyłącznie w japońskich produkcjach, zerkając podejrzliwie na wszystko inne, dopóki koleżanka mnie nie namówiła (zmusiła) do obejrzenia "You're beautiful" i mi przeszło xD Choć na początku strasznie denerwowało mnie to jak mówiła Park Shin Hye... Nie mam pojęcia skąd mi się to wzięło, bo tylko ona mi przeszkadzała, a nie język jako taki o.o Na szczęście szybko mi przeszło xD
Ciekawy temat, ach te wspomnienia Duży uśmiech Moja pierwsza drama (i miłość od pierwszego wejrzenia) to "Secret Garden". Oglądałam ją już wiele razy, ale jeszcze się nie znudziła Oczko Pamiętam, że obejrzałam tę dramkę tylko ze względu na utalentowanego i przystojnego Hyun Bina. Żadna wtedy mi nie pasowała, aż zobaczyłam Hyun Bina i wtedy... <3 Przepadłam! Naprawdę polecam obejrzeć tę dramę Uśmiech
Moją pierwszą była HanaKimi, całkiem przypadkiem. Na portalu z bajkami. Kreskóweczki czy inne takie. Taka byłam. Tam wpadłam. Potem obejrzałam 1 Litre no Namida i choć jest w piątce mych najlepszych to nie przepadłam. Przepadłam dopiero po paru odcinkach "Buzzer Beat" oglądanych na jednym z konwentów. I się zaczęło...
Moja pierwsza drama, Cesarzowa Ki na TVP 2. Wciągnęła mnie od czwartego odcinka. Dopiero od tego zaczęłam oglądanie. Pierwsze obejrzałam na Vod, ale nie mogłam doczekać się kolejnych więc zaczęłam szukać w internecie. Tak trafiłam na Dramaqueen. Obejrzałam Master of the Sun i przepadło. Zakochałam się absolutnie, całkowicie i nieodwracalnie. Już niejedną noc przez Was zarwałam. Tylko, żeby ktoś nie pomyślał... to 200% komplement z mojej strony. Uwielbiam was i bardzo dziękuję za ciężką pracę którą wykonujecie.
Moja pierwsza drama to Chuno czyli Łowcy niewolników. Kilka lat temu , przez przypadek trafiłam na ten serial w TVP i mnie wciągnął. Potem był Iris - nagrywałam na video bo godziny emisji w TVP nie były dla ludzi pracujacych na etacie. Ten serial mnie pochłonął. Z obu seriali ściagnęła OST i sluchałam na okrągło. W listopadzie ubiegłego roku zaczęłam ogladać Cesarzową Ki (równiez w telewizji). Na każdy odcinek czekałam przebierając nogami i bylam bardzo, bardzo niezadowolona jak z powodu bezpośredniej transmisji z jakichs zawodów sportowych nie nadano kolejnego odcinka. Wówczas zaczęłam szukac w interencie i ...... znalazłam wspaniałą stronę DramaQueen.
Pierwszą dramą jaką ujrzałam była wcześniej już wspomniana Cesarzowa Ki na TVP 2. Niestety nadal czeka na dokończenie chociaż byłam nią zachwycona. Jestem typem, który porzuca dramy 2-3 odcinki przed końcem, a po miesiącu, dwóch je dokańcza. Nie mam na to wytłumaczenia, ale sporo już takich przypadków było. Uśmiech A więc, pierwszą drama, którą obejrzałam po Cesarzowej Ki i to całą za pierwszym podejściem to Faith. SerceHistoryk + fantasy = 100% mój gust.
Hana Kimi była pierwszą dramą, a film Pusty Dom.
Nie będę oryginalna Cesarzowa KI .Potem Healer z cesarzem. No i wciągnęło mnie.
Stron: 1 2 3 4 5