Forum DramaQueen

Pełna wersja: Pierwsza obejrzana drama
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pierwsza drama? Kiedy jesienne wieczory dłużyły mi się na studiach sięgnęłam po Cesarzową Ki bo wiedziałam, że leciała w TV, a że w studenckim mieszkanku nie posiadam telewizora to trafiłam na stronkę DramaQueen i tak to się zaczęło Duży uśmiech Duży uśmiech Później po obejrzeniu Oh My Venus już na dobre utknęłam w świecie dram  Serce Serce Serce
Empress Ki , najpierw w tv, a potem na vod i DQ. Tak się zaczęła moja fascynacja Koreą. Szukałam info o filmie aktorach i kraju. Słuchałam fajnej audycji - Zakorkowani, przeczytałam parę książek (ale mały jest wybór), ale przede wszystkim zaczęłam oglądać dramy. Pokocham Ji Chang Wooka, Joo Jin Moo, Lee Min Ho i ogądałam dramy z ich udziałem Heirs, Healer, Secret Garden, My love Eun Dong, Faith, Boys of Flowers itp. Chciałabym odwiedzić Koreę, ale na razie mam dramy...
Dzięki DQ
Oczywiście jako 1 Death Note
Będę nudna i mało oryginalna, bo moją pierwszą dramą była oczywiście Cesarzowa Ki. Kilka razy trafiłam na nią w TVP aż pewnego razu tak mnie wciągnęła, że poczułam niedosyt po którymś odcinku. Odpaliłam internet i znalazłam DramaQueen, gdzie można było zobaczyć wszystkie odcinki od początku. Pamiętam jak dziś, że przez nią nie spałam po nocach, chodziłam do pracy półprzytomna, za dnia nic innego nie robiłam tylko oglądałam. Drugą dramą było Heirs i przyznam szczerze, że nawet nie wiem kiedy, ale okazało się, że teraz codziennie muszę sobie coś obejrzeć. Uwielbiam koreańskie klimaty, na drugim miejscu tajwańskie a do japońskich i chińskich nadal nie mogę się przekonać. 
Mój dzień rozpoczynam od słuchania muzyki w autobusie moich ulubieńców: 
CNBlue Serce i FTIsland  Serce
Kurcze, jeszcze jak chodziłam do liceum miałam w klasie dziewczynę, która oglądała dramy. Pewnego razu robiłam z nią pewien projekt na pewną lekcję i pokazała mi to, ale wtedy to było "neh, co Ty oglądasz". Dwa lata później przyjaciółka ubłagała mnie, żebym obejrzała z nią Playful Kiss i tak się zaczęło. Potem było BOF. I zamiast uczyć się do matury to siedziałam i oglądałam koreańskie twory. Duży uśmiech Ale nie żałuję!
(02-11-2016, 23:08)hicarey napisał(a): [ -> ]Kurcze, jeszcze jak chodziłam do liceum miałam w klasie dziewczynę, która oglądała dramy. Pewnego razu robiłam z nią pewien projekt na pewną lekcję i pokazała mi to, ale wtedy to było "neh, co Ty oglądasz". Dwa lata później przyjaciółka ubłagała mnie, żebym obejrzała z nią Playful Kiss i tak się zaczęło. Potem było BOF. I zamiast uczyć się do matury to siedziałam i oglądałam koreańskie twory. Duży uśmiech Ale nie żałuję!

Hahaha. Moja pierwsza reakcja, gdy koleżanka mówiła o dramach, była dokładnie taka sama.  Duży uśmiech Nie przypuszczałam, że potem tak wsiąknę.
Chyba jak większość pierwszą dramę jaką zobaczyłam to była Cesarzowa Ki i zaczęłam ją oglądać może w 10 odcinku na początku w ogóle a w ogóle mi się nie spodobała jakoś dziwny mi się ten serial wydawał, ale później stwierdziłam, że oglądnę od początku i jakoś jednak mi się spodobało Duży uśmiech No i zaczęłam sie zagłębiać w tego typu seriale głównie historyki i tak zaczęła się moja miłość do dram a w szczególności historycznych.
Moja pierwsza drama Cesarzowa Ki ,wtedy zakochałam się w dramach koreańskich, historyki i komedie romantyczne najbardziej mnie wciągają. Historyki mają klimat -krajobrazy ,stroje ,wątki miłosne ,zdrada ,spisek ,Komedie romantyczne pokazują uczucia ,można się pośmiać a czasami też popłakać.
Nie jestem pewna , ale chyba Hana Kimi wersja tajwańska
Hana Yori Dango na świętej pamięci stronie lovedrama xD, potem był Playful kiss (pierwsza koreańska), Devil beside me (tajwańska), Perfect match - ugly duck (tajlandzka) Śpiący
Stron: 1 2 3 4 5