Forum DramaQueen

Pełna wersja: Pierwsza obejrzana drama
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Każdy kiedyś dopiero zaczynał się wciągać w świat dram. Dlatego jestem ciekawa, którą dramę obejrzeliście jako pierwszą.

Ja jako pierwszą obejrzałam To the Beautiful You. Namówiła mnie koleżanka, która już od dawna oglądała dramy. Długo się wzbraniałam, ale w końcu obejrzałam. Na początku przeszkadzał mi język ciężko było przywyknąć do innego klimatu. Ale jakoś tak się stało, że zaczęłam szukać innych tytułów i wciągnęłam się. :Uśmiech

A Wy, od jakiej dramy zaczęliście?
Zupełnie nie mogę sobie przypomnieć swojej pierwszej dramy. Wiem, że zaczynałam między innymi od filmu Death Note. Głównie na początku były to dramy japońskie, koreańskie poznałam nieco później. Z tajwańskich moją pierwszą dramą było Devil Beside You lub Hi My Sweetheart, któraś z tych.
Ja zacząłem od dramy Itazura na Kiss, pamiętam że właśnie chciałem obejrzeć ekranizację jakiejś mangi i własnie padło na tą Japońską dramę, wciągnęła mnie więc obejrzałem kolejny sezon owej dramy. Zaraz po niej obejrzałem dramę Angel Eyes którą serdecznie polecam oraz przez nią na dobre zacząłem oglądać dramy Uśmiech.
Moją pierwszą dramą była japońska, 1 Litre no Namida, a po paru latach obejrzałam po raz pierwszy dramę koreańskiej produkcji - You're Beautiful, mimo że nie ciągnęło mnie w ogóle do Korei Oczko
Moją 1 dramą była Japońska "Hana Yori Dango" od tego się głównie zaczęło.
Pierwsza to Cesarzowa Ki. Najpierw w TVP potem DQ. Chyba wiele osób po cesarzowej zaczęło oglądać dramy. Później szukałam dram z aktorami z cesarzowej no i jakieś klasyki jak You arę beautiful.  I wsiąkłam.
Moja przygoda z dramami zaczęła się od "Her Lovely Heels". Duży uśmiech
Hej
U mnie Cesarzowa Ki zapoczątkowała wielką miłość do dram. Obejrzałam kilka chińskich i japońskich, tajwańską hmm może jeden film, ale ciężko się słucha ich języka Oczko Jednak to Korea zawładnęła moim sercem <3 <3
Pierwsza drama?
Hmm... Przyznam szczerze, że nie jestem pewna - tak, to było bardzo dawno temuxD Najpierw były mangi, anime, a potem pojawiły się dramy japońskie i koreańskie. Jedną z pierwszych, którą pamiętam, było Hana Yori Dango Uśmiech
Bardzo chciałabym, aby to co napiszę, było w jakimkolwiek znaczeniu unikatowe... Ale trudno będzie Uśmiech
Był czas kiedy TV publiczna emitowała dramę historyczną... W połowie grudnia przyjechał mój tata, wesprzeć mnie w trudnym dla mnie czasie postępowania kwalifikacyjnego, mającego na celu nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego... O godzinie 17 poprosił o przełączenie tv na 2...
Zerknęłam jednym okiem i myślę: "Co on za g...o ogląda?"
Zerknęłam drugim...
Był to chyba 25 odcinek a na VOD tylko siedem ostatnich. Więc zaczęłam szukać.
I tak trafiłam w najfajniejsze miejsce w polskim necie: na DramaQueen <3

Tak... O czym to było... Aaaa pierwsza drama Duży uśmiech
Cesarzowa Ki Oczko
Stron: 1 2 3 4 5