• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolory grup
(25-06-2016, 00:19)Anusia napisał(a): Jaki kolor grupy, taki też będzie kolor nicku osoby z tej grupy, bo wydaje mi się, że to będzie wtedy fajnie połączone i ludzie będą już kojarzyć. 

Podaliście fajne kolory, więc może ja zrobię takie próbne rangi grup, żeby pokazać jak to się będzie prezentować. Z Waszych kolorów wybiorę te, które będą widoczne na tym jasnym tle forum i w oparciu o nie zrobię te rangi, a potem damy głosowanie i wybierzemy te kolory, które miały najwięcej głosów. 

Co o tym myślicie?

Również jestem za. Uśmiech
[img=320x135.98959350585938]https://66.media.tumblr.com/0ce33daa0c188a8609b45c989f6bc00d/tumblr_pe1jziHQSJ1vkz0npo3_500.gif[/img] [img=320x135.98959350585938]https://66.media.tumblr.com/b885ee86089746214c47052d9dcec87f/tumblr_pe1jziHQSJ1vkz0npo4_500.gif[/img]

“Between an American and a Japanese, I die everyday. My cause of death today is beauty.“
  Odpowiedz
Zrobiłam takie przykładowe rangi. Napisy są umieszczone od tak, więc to można zmienić. Kolory wybrałam od Was, aczkolwiek i je można zmienić. Najlepiej prezentują się żywe kolory. Z resztą to sami ocenicie. 
Można tutaj jeszcze dokonać zmian, bo plik mam, więc napiszecie, co Wy na to. 

[Obrazek: 2dqfp.png]
[Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo8_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4y6sLjbv1qkcxtwo2_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo2_400.gif]
Tych, którym zmarli małżonkowie, nazywamy wdowcami.
Dzieci, które straciły rodziców, zwie się sierotami. 
Ale czy wiesz, jak nazywa się rodziców, którym zmarły dzieci? 
Nie ma takiego słowa. To tak okrutne, że nie można opisać tego słowami.
~ Black 
  Odpowiedz
Cudne <3
 [Obrazek: tumblr_pdyueqGnFM1uijdt1o2_540.gif] [Obrazek: tumblr_peexnxSaAi1v9bs9yo2_540.gif] [Obrazek: tumblr_pdyueqGnFM1uijdt1o3_540.gif]

Życie to labirynt. Niektórzy błądzą w nim aż do końca i wciąż szukają wyjścia.
A droga jest jedna i schodzi coraz głębiej. Rozumiesz to dopiero, gdy jesteś w połowie. 
~
Dark
  Odpowiedz
(25-06-2016, 23:13)Anusia napisał(a): Zrobiłam takie przykładowe rangi. Napisy są umieszczone od tak, więc to można zmienić. Kolory wybrałam od Was, aczkolwiek i je można zmienić. Najlepiej prezentują się żywe kolory. Z resztą to sami ocenicie. 
Można tutaj jeszcze dokonać zmian, bo plik mam, więc napiszecie, co Wy na to. 

[Obrazek: 2dqfp.png]

Anusia, podobają mi się te zestawienia, fakt na takim tle lepiej wyglądają te kolory są żywsze. 

W dodatku odbiegnę od tematu...czy logo na górze forum nie jest ciut niewidoczne? Według mnie są dość ciemne litery. Chyba, że nadal w opracowaniu macie zrobienie odpowiedniego headera na tym forum Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
  Odpowiedz
Mnie także podobają się plakietki Oczko Choć dla Świeżaka dałabym chyba ciemniejszy kolor.

Nerenka, header jest testowy. Cały wygląd forum nie jest w ogóle jeszcze rozpracowany.
[Obrazek: tumblr_oo4fe1XsWg1v9bs9yo1_500.gif] [Obrazek: tumblr_oiccz8EhuT1uq4zv4o1_400.gif] [Obrazek: tumblr_nsuphmo01B1sl4wklo1_500.gif]
"Strach to czasem brzydka rzecz.
Nie pozwala ci doznawać najpiękniejszych chwil.
Będzie twoim przekleństwem, jeśli go nie pokonasz."
  Odpowiedz
Tak, jak pisałam, kolory mogę zmienić, z tym nie ma problemu. Ja wzięłam te, które proponowałyście. Wiadomo, że każdy ma inny gust i nie dopasuje wszystkim. Ale zgodnie z obietnicą wzięłam pod uwagę Wasz wybór i na tych plakietkach są kolory, które wybierałyście. Bodajże po jednym od każdej z Was.
[Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo8_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4y6sLjbv1qkcxtwo2_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo2_400.gif]
~ Black 
  Odpowiedz
Z telefonu wyglądało to kiepsko, ale na komputerze jest fajnie Uśmiech
Jedynie świeżak troszkę mdły.
Gdybym miała wskazać swoją propozycję, to pod niebieskawy kolor forum, widziałabym rangi w kolorach z tej palety
http://www.design-seeds.com/general-store/bottled-hues/
  Odpowiedz
Nie wiem, jak dokładnie Dominik to chce zmieniać, ale domyślam się, że niebieskawe będą elementy, które teraz są zielone. 
Chodzi o różnorodne kolory rang, nie dopasowane do forum, bo kiedyś kolor forum może się zmienić i nie będziemy tak przerabiać. 

Jeśli chodzi o świeżaka, to zmienię na ciemniejszy.
~ Black 
  Odpowiedz
W takim razie myślę, że faktycznie lepsza różnorodność.
I jeszcze bym podsyciła kolor korektora Duży uśmiech np. #62256A z tej palety http://www.design-seeds.com/spring/color-craft/
A na marginesie, czy te oznaczenia kolorów nie są znormalizowane i czy czasem nie jest tak, że jak wkleisz kod koloru w program graficzny, to Ci dokładnie taki kolor wyrzuci? Niezależnie z jakiej palety bierzesz? To pytanie czysto poznawcze, z ciekawości Uśmiech
  Odpowiedz
To ja mam też pytanie. Te kolory będą na takich plakietkach czy nicki będą w takich kolorach? Jeśli nicki, to zbyt podobne do siebie są kolory i nie będzie widać, kto jest kim tak naprawdę. Dlatego ja np. starałam się zupełnie inne kolory dawać. Np. czerwony, niebieski, zielony itd. Tak by były zupełnie inne od siebie. Na cienkich napisach nicków nie widać aż tak odcieni, więc robienie kolorystyki różniącej się tylko odcieniem wyjdzie kiepsko.
[img=0x150]http://ic.pics.livejournal.com/ann_chibi/34991242/128810/128810_original.gif[/img]

[Obrazek: 1zl8vx2.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości