• 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproponuj dramę
Duży uśmiech 
Ja poproszę z calego serduszka Serce  "Live up to your name". Bylam nia zainteresowana odkad o niej tylko uslyszalam. Niedawno skonczylam ogladac "The Great Queen Seondeok" i odkrylam szczesliwie ze aktor Kim Nam Gil jest wlasnie glowna postacia w Live up to your name  Język   marze o tym zeby ogladnac cos z nim jeszcze!  Wywracanie oczami Nieśmiały Zycze milego dnia i dziekuje z gory jesli wezmiecie pod uwage moja prosbe Anioł
  Odpowiedz
Ja chciałabym zaproponować dramę tajwańską ''Attention, Love''. Znalazłam ją po angielsku, ale wolałabym obejrzeć po polsku ? Byłabym wdzięczna gdyby była możliwość przetłumaczenia Duży uśmiech
  Odpowiedz
Ach, jak ja bym chciała obejrzeć chińską dramę Cambrian Period. To mieszanka Healer i City Hunter tylko jeszcze więcej akcji. Główny bohater wygląda jak słodki szczeniaczek, ale daje czadu równo. Dodam jeszcze, że odc. jest 4 po 40 minut każdy. Pozdrawiam
  Odpowiedz
Może mógłby ktoś niedługo przetłumaczyć Fighter of the Destiny? Pozdrawiam.  Serce
  Odpowiedz
Witam moja propozycja dramy - to Minor of the Witch ,dramat ,historyk i fantasty,fajna obsada aktorska ,tajemnicze klimaty ,szamanki ,miłość ,zdrada ,intryga ,itd...Pozdrawiam[Obrazek: shy.gif] dużo uśmiechów dla pań tłumaczek ,może któraś się skusi [Obrazek: biggrin.gif][Obrazek: heart.gif]
  Odpowiedz
Witam,

Moją propozycją jest drama "Honey I'm Sorry" nie wiem czy tłumaczycie Chińskie dramy ale ona jest z aktorem Joo Jin Mo.
  Odpowiedz
Żarówka 
Chciałabym zaproponować dramę Man to man z Park Hae-Jin  Oczko Oczko
  Odpowiedz
Może " Hospital ship " z Ha Ji Won Oczko
  Odpowiedz
Proponuję: Hit the Top, Witch's Court i U-Prince The Series: The Single Lawyer
Z góry przepraszam jeśli ktoś już proponował te dramy
  Odpowiedz
The Liar and His Lover - Koreańki Remake
  Odpowiedz

Skocz do: