• 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproponuj dramę
Proponuje Koreańsko-Chińską dramę Jade Lovers i Man to man Uśmiech
  Odpowiedz
Hejka dziś mam propozycję- chińska drama Happy Noodle z Yoon Shi Yoon[Obrazek: blush.gif]
  Odpowiedz
Just between lovers - wpisuje się w ten nowy, i oby trwały w koreańskich dramach, trend opowiadania o zwykłych ludziach z ich nie zawsze zwykłymi problemami i splątanymi emocjami. Łatwiej utożsamić się z takimi bohaterami niż z cheabolami itd. Lubię "bajki" i dzięki dramom mam ich w bród (mam na myśli bajki o miłości i bajki-fantasy), ale lubię też obyczaje o normalnych ludziach. Obejrzałam dwa odcinki i chętnie obejrzałbym resztę z polskim tłumaczeniem.
  Odpowiedz
Chętnie obejrzałabym
- Run Toward Tomorrow, 
- The Liar and His Lover, 
- The Scholar Who Walks the Night, 
- Man from the Equator, 
- Brain
  Odpowiedz
Nie zdążyłam dopisać swoich tytułów dram  na głównej stronie  ,więc chciałabym zaproponować 
(jak wcześniej jedna z koleżanek ,kochająca kostiumowe dramy) -Empire of lust ,The Great Ambition -koreańskie i  The Eternal Love -chińska drama kostiumowa  Dramy kostiumowe zawładnęły moim sercem na całego .Pozdrawiam[Obrazek: biggrin.gif][Obrazek: angel.gif]
  Odpowiedz
(10-07-2016, 19:40)Anusia napisał(a): Tutaj możecie wypisywać tytuły dram, które chcecie, aby zostały przez nas przetłumaczone. Nie gwarantujemy, że przetłumaczymy wszystkie, ale będziemy przeglądać. Jeżeli jakaś propozycja zainteresuje tłumacza, to na pewno podejmie się jej tłumaczenia.
Uwaga: Zanim podacie propozycje do przetłumaczenia, przejrzyjcie działy planowanych Uśmiech

Witam byłbym wdzięczny gdyby drama Prime Minister and i byłaby dodana do waszego zbioru, bardzo chciałbym zobaczyć tą dramę w której gra moja ulubiona piosenkarka yoona, z góry bardzo dziękuję.
  Odpowiedz
Bright Or Crazy, Jang Bo Ri Is Here
  Odpowiedz
Oglądając Marsa ,zaczęłam przeglądać mangi i doszukałam się- Fukumenkei Noise ,może ktoś się skusi na tłumaczenie .Plis[Obrazek: angel.gif]i Hana hi Kadamono Anioł
  Odpowiedz
Jest szansa, że zostanie przetłumaczona drama "Cross", która wyszła w tym roku.
  Odpowiedz
Albo drama "return", która też wyszła z w tym roku.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości