• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleć dramę
Tutaj każdy użytkownik może polecić innym dramę, która jego zdaniem była warta uwagi.
[Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo8_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4y6sLjbv1qkcxtwo2_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo2_400.gif]
Tych, którym zmarli małżonkowie, nazywamy wdowcami.
Dzieci, które straciły rodziców, zwie się sierotami. 
Ale czy wiesz, jak nazywa się rodziców, którym zmarły dzieci? 
Nie ma takiego słowa. To tak okrutne, że nie można opisać tego słowami.
~ Black 
  Odpowiedz
O, pierwsza zdecydowałam się coś tu napisać - prawie czuję presję Oczko

Jest wiele dram wartych obejrzenia lub chociaż dania im szansy, bo przecież każdy z nas ma swoje własne gusta. Ja na dzień dzisiejszy mogę polecić: Cruel City, God's Gift, Cheese in the Trap, My Beautiful Bride, Signal, Spy, Gap Dong, The Lover i Valid Love.

Chciałam polecić jedną, ale nie potrafiłam wybrać, więc jest kilka. Choć pewnie jutro stwierdzę, że to był nie do końca trafny wybór i powinnam polecić coś innego, no ale cóż. Może ktoś znajdzie coś dla siebie Uśmiech
[Obrazek: tumblr_o9020li83K1vpmpmko3_r4_500.gif]  [Obrazek: tumblr_o9020li83K1vpmpmko2_500.gif]
  Odpowiedz
(12-07-2016, 22:41)baka_neko napisał(a): O, pierwsza zdecydowałam się coś tu napisać - prawie czuję presję Oczko

Jest wiele dram wartych obejrzenia lub chociaż dania im szansy, bo przecież każdy z nas ma swoje własne gusta. Ja na dzień dzisiejszy mogę polecić: Cruel City, God's Gift, Cheese in the Trap, My Beautiful Bride, Signal, Spy, Gap Dong, The Lover i Valid Love.

Chciałam polecić jedną, ale nie potrafiłam wybrać, więc jest kilka. Choć pewnie jutro stwierdzę, że to był nie do końca trafny wybór i powinnam polecić coś innego, no ale cóż. Może ktoś znajdzie coś dla siebie Uśmiech

The Lover i Cheese in the Trap <3 Dwa cudeńka Duży uśmiech
 [Obrazek: tumblr_pdyueqGnFM1uijdt1o2_540.gif] [Obrazek: tumblr_peexnxSaAi1v9bs9yo2_540.gif] [Obrazek: tumblr_pdyueqGnFM1uijdt1o3_540.gif]

Życie to labirynt. Niektórzy błądzą w nim aż do końca i wciąż szukają wyjścia.
A droga jest jedna i schodzi coraz głębiej. Rozumiesz to dopiero, gdy jesteś w połowie. 
~
Dark
  Odpowiedz
(10-07-2016, 19:44)Anusia napisał(a): Tutaj każdy użytkownik może polecić innym dramę, która jego zdaniem była warta uwagi.

Chciałaby Polecić Dramy 
 - My Girlfriend Is a Gumiho
 - Please Come Back, Mister /emitowana do 04.2016 super śmiech i łzy - łzy i śmiech extra /

Pozdrawiam

mogę pomóc w tłumaczeniu ale tylko tekst na email gdyż nadal przebywam w szpitalu....
  Odpowiedz
Ja polecam:
- The Descendants of the Sun
- Oh My Venus
- Falling for Innocence
- Heartstrings
- The Heirs
- Secret Garden
mogłabym tak jeszcze pisać... ale zastopuję ciutkę Duży uśmiech
  Odpowiedz
No to jak piszemy to z takich, które bardzo lubię to:
1) Secret Garden Serce
2) Bad Guys
3) Coffee Prince
4) Healer
5) On nadchodzi zamknij oczy
6) Ghost
7) Master's Sun.
A z takich obecnie trwających lub niedawno zakończonych to przede wszystkim OHY, Doctors, Six Flying Dragons no i OMHE Uśmiech  I pewnie znalazłoby się jeszcze kilka ciekawych dram ale może też na ty poprzestanę bo wyjdzie z tego cała epopeja Język

Odpowiedz
Kilka dram mam już obejrzanych, i jakbym miała polecić takie najlepsze z najlepszych, to byłyby to:
Bloody Monday
Cain and Abel
Bridal Mask
Healer
Warrior Beak Dong Soo
Cruel city
Love me, if you dare
Next Stop, Happiness
Mars
Secret
Cheese on the trap
Five fingers
Kill me heal me
Bad guys
Pride
Falling For Innocence
Descendants Of The Sun
In Time With You
Wiem, wiem, trochę tego jest i w większości "starocie", ale każda z tych dram, z jakiegoś względu, zapadła mi w pamięć i uważam, że wszystkie są warte obejrzeniaUśmiech
[Obrazek: source.gif]

Odpowiedz
witam! chcę polecić dramy QUEEN OF THE GAME ,ROAD NR 1 ja wiem że nie są najnowsze ale bardzo lubię głownych aktorów i nie jestem może taka młoda jak wy wszyscy więc może zrobilibyście przyjemność NAM w średnim wieku i umożliwicie obejrzenie z polskimi napisami pozdrawiam WAS! Mam nadzieję że znajdzie się więcej chętnych i FANÓW JOO JIN MO ORAZ PIĘKNEGO SO JI SUB PLEAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uśmiech Serce
Niedostępny
  Odpowiedz
Cześć, może dacie rade przetłumaczyć nowe dramy koreańskie? Fajnie by było jakbyście przetłumaczyli HEALER, a później I CAN HEAR YOUR VOICE. Fajnie by było jakbyście to zrobili Uśmiech Uśmiech Uśmiech <3
  Odpowiedz
Mimo że od niedawna, to już zdążyłam sporo godzin "stracić" oglądając koreańskie seriale... Te jak dla mnie to mistrzostwo pod różnymi względami ;), a nie widziałam ich we wcześniejszych postach:
Answer Me 1997
Answer Me 1994
It's Okay, That's Love
Oh My Ghostess
I'm Sorry I Love You
Worlds Within
My Love from Another Star
Good Doctor
Twenty Again
That Winter, the Wind Blows
Discovery of Romance
Uncontrollably Fond (wciąż trwa)...
Świetnie się też zaczął Doctor Stranger, nie skończyłam jeszcze oglądać, choć to stara pozycja.

No i jak najbardziej potwierdzam wcześniejsze polecenia co do: Cruel City (Heartless City, wg mnie świetna rola Jung Kyung Ho), Oh My Venus, Secret Garden, Master's Sun, Healer, Doctors.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości