• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleć dramę
Bardzo zależy i na pewnej dramie a mianowicie chodzi o Angry Mom widziałam dużo z tej dramy naprawdę super i przepraszam ale nie mam filmiku Smutny Ale proszę rozważyć moją propozycję naprawdę bardzo mi zależy Oczko Pozdrawiam
  Odpowiedz
Moja lista ulubionych dram, które polecam:

5-ji Kara 9-ji Made
Another Miss Oh
Bad Guys
Beautiful Mind
Bridal Mask
Cheese in the Trap
City Hunter
Cruel City
Dear Fair Lady Kong Shim
Healer
Just you
Kill me, heal me
Love at Seventeen
Love me, if you dare
Mask
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moonlight Drawn by Clouds
Nice Guy
One more happy ending
Secret Garden
Secret Love
The K2
The Princess' Man
Uncontrollably Fond
W – Two Worlds
Yong Pal

Duży uśmiech
  Odpowiedz
Dla pań w średnim wieku polecam Reply 1988 . Moda ,muzyka ,wspomnień czar.
  Odpowiedz
(10-07-2016, 19:44)Anusia napisał(a): Tutaj każdy użytkownik może polecić innym dramę, która jego zdaniem była warta uwagi.

Chciałabym polecić dramę o japońskich gangach. Co prawda nie ma tłumaczenia ale jeśli podam o czym opowiada mam nadzieję że pojawi się na dramaqueen. Drama nazywa się HiGH&LOW The Story Of  S.W.O.R.D. dzieli się na drugi sezon, i na 3 filmy. 
 Opis:
Miastem rządził kiedyś gang o nazwie Mugen Team, stoczyli walkę z gangiem Amamiya Brothers ponieważ bracia nie chcieli się im podporządkować. W końcu Mugen się rozpadł, a miasto w garści trzyma 5 gangów.  Hodulum Squad/Sannoh Rengokai , White Rascals, Oya High, RUDEBOYS i Daruma Ikka. Nazwa S.W.O.R.D. pochodzi od pierwszych liter z nazw tych gangów. 
Nagle pojawia się gan o nazwie Mighty Warriors którzy chcą zastraszyć S.W.O.R.D. 
Polecam bo gangi grają najlepsze japońskie zespoły muzyczne. Np J Souls Brothers, Exile the Seceond , Golden Bomber itp. Muzykę do każdego teamu napisały te zespoły.  Przesyłam dwie fotki. Jedną mojego ulubionego gangu.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Please, Come Back Mister.

Bardzo mi się spodobała i mam nadzieję że będzie na DramaQueen Uśmiech
  Odpowiedz
Drama koreańska -The Princes Man Drama -The moon embracing the sun Drama koreańska -Hero 2009 Drama koreańska -Joseon Gumnam Drama chińska -Never said Goodbye Drama -Jljimae Drama-Bounty Hunters Drama-Faith The Great Doctor Drama-Queen of the Game Drama koreańska-J'm Sorry i Love You z So Si Sub Drama koreańska-The Three Musketeers
  Odpowiedz
Witam serdecznie. Chciałabym zaproponować koreańską dramę do przetłumaczenia, która jest na liście rankingu 10 najlepszych między Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo a K2. " Jealousy Incarnate " - Wcielona zazdrość? 

https://www.dramafever.com/drama/4924/Je...Incarnate/

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Iwona
  Odpowiedz
Bardzo chciałabym by przetłumaczono : "Wandet" , On the Wat to the Airport", "Dont dare to Drem " , " Monster" Czytałam o nich i widziałam w wersji angielskiej i zapowiadają się fajnie , zwłaszcza Wandet ciekawa fabuła o porwanym dziecku, pozostałe zresztą też ciekawe, jednak bez tłumaczenia ciężko oglądać. Fajnie byłoby by gdyby się pojawiły tutaj. Oczywiście polecam te dramy Uśmiech
  Odpowiedz
Drama koreańska Tree of Heaven[Drzewo życia]melodramat,który wyciska łzy z oczu.
  Odpowiedz
Hej Uśmiech Czy ktoś zna fajna dramę z wątkiem podróży w czasie? Lub syrenami? Ostatnio mam fazę na ten typ dram i szukam jakiejś ciekawej Uśmiech
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości