• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleć dramę
Cześć odnośnie dram o syrenach polecam  The Starry Night, The Starry Sea niedawno się skończyła. Powinna się spodobać choć tutaj to rybi ogon Uśmiech ma facet.
  Odpowiedz
Witam
Wiele dram obejrzałam i dużo polubiłam nie które z zapartym tchem oglądałam całą noc gdyż ciekawość brała górę nad snem.Każdemu z nas podobają się inne wątki więc trudno dopasować się do wyborów każdego z powyższych wpisów by były takim podobnym wyborem.Szczerze to są trzy dramy które oglądałam ponownie "Moon lovers" ,"Moorin school"i"Scholar who walks the nights".
  Odpowiedz
Dzień dobry. Uśmiech Chciałam się zapytać czy będzie może tłumaczona drama my secret romanse. Bardzo spodobały mi się zwiastuny i się zastanawiam czy jest jakaś szansa na obejrzenie Duży uśmiech Duży uśmiech . Pozdrawiam Serce
  Odpowiedz
Hey czy ktos moze widzial zwiastun dramy love in trouble ? Czeka ktos na to ? Wydaje mi sie ciekawa
  Odpowiedz
Ja też mam kilka, które mogę polecić:
1) Falling For Innocence
2) Secret
3) Oh My Venus
4) Goddess of Fire Jeongi
5) Cheese on the trap
5) Please Come Back, Mister
6) Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

Nom jest jeszcze sporo, ale na tych na pewno się nie zawiedziecie.
Ps. Nie polecam Madame Antoine strata czasu...

Odpowiedz
Z dram ,które niedawno obejrzałam polecam - 49 Days  ,Fated to love You  , Weightlifting Fairy Kim Bok Joo  ,Cheese on the Trap  , Gu Family Secret  ,Nice Guy  ,The Universe's Start ,Descendants of the Sun ,Secret Garden, Bride of Century    ,Missing You ,Goblin ,moje ukochane -Moon Lovers,na którym wylałam morze łez[Obrazek: wink.gif]
  Odpowiedz
Drama Men to Man fajnie by było oglądnąć Uśmiech

Drama Men to Man
fajnie by było oglądnąć Uśmiech
  Odpowiedz
cześć. czy możecie polecić jakąś drame w stylu Golina? chodzi mi o wątek miłosny, fajny OST i humor (ale bez przesadyUśmiech. dzięki z gory
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości