• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleć dramę
(02-03-2018, 17:34)Negito1425 napisał(a): Jedna i jedyna z dram której nie mogę się doczekać to drama z 2 lutego 2018r. pt.: MISTY. Proszę przetłumaczcie ją ona jest niesamowita. Bo widziałem że w propozycjach z lutego jest ona umieszczona. Trzy z 5 propozycji na luty są już na innej stronie po polsku. Rozpatrzcie proszę tłumaczenie tej dramy ponieważ naprawdę warto to zobaczyć. Drama jest genialna a jej ocena 8,9 i 9.8/10 jest tego uzasadnieniem.

Pisałam już to wiele razy. Azjatycki miszmasz i zapowiedzi dram koreańskich to nie są zapowiedzi tego, co będzie na DramaQueen, a ogólnie tego, co będzie mieć emisję w Korei. To nie ma nic wspólnego z naszymi planami tłumaczeniowymi. 
I mam już dość tego, że ciągle tylko piszecie: to jest na innej stronie, więc nie tłumaczcie, bo tak to tutaj zabrzmiało. Nas nie obchodzą inne strony. Tworzymy pod własnym szyldem, aby tłumaczyć, co nam się podoba i nie oglądać na innych. Skoro na innych stronach są 3 dramy emitowane w Korei, to poproś ich o kolejną, a nie nas. 
Tak się składa że wasza strona jest trzecią na której zadaję tę samą prośbę - proszę niech ktoś przetłumaczy Misty. Większych wymagań nie mam ponieważ większość z dram które są tłumaczone jest dla mnie brakiem zainteresowania. Wiem że dramy tylko niektóre można przetłumaczyć ponieważ nie wszystkie załapują się na liste tzw polecanych. Jestem na bieżąco z serialami z korei i nie tylko emitowanymi w koreańskiej, chińskiej telewizji jak i również z japońskimi dramo-anime, szczególnie tymi które mają aktorów szanowanych przeze mnie. Nie trzeba się od razu wściekać ponieważ wiem że staracie się wszystko przetłumaczyć jak powinno być. Proszę mi tylko napisać jedno - czy u was możliwe będzie tłumaczenie Misty? Jeżeli nie to będę starał się wyprosić inne grupy by przetłumaczyły tę dramę. A jak na razie poczekam też na rozstrzygnięcie ankiety z lutowych dram gdzie jest to propozycja. Pozdrawiam
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości