• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleć dramę
(02-03-2018, 17:34)Negito1425 napisał(a): Jedna i jedyna z dram której nie mogę się doczekać to drama z 2 lutego 2018r. pt.: MISTY. Proszę przetłumaczcie ją ona jest niesamowita. Bo widziałem że w propozycjach z lutego jest ona umieszczona. Trzy z 5 propozycji na luty są już na innej stronie po polsku. Rozpatrzcie proszę tłumaczenie tej dramy ponieważ naprawdę warto to zobaczyć. Drama jest genialna a jej ocena 8,9 i 9.8/10 jest tego uzasadnieniem.

Pisałam już to wiele razy. Azjatycki miszmasz i zapowiedzi dram koreańskich to nie są zapowiedzi tego, co będzie na DramaQueen, a ogólnie tego, co będzie mieć emisję w Korei. To nie ma nic wspólnego z naszymi planami tłumaczeniowymi. 
I mam już dość tego, że ciągle tylko piszecie: to jest na innej stronie, więc nie tłumaczcie, bo tak to tutaj zabrzmiało. Nas nie obchodzą inne strony. Tworzymy pod własnym szyldem, aby tłumaczyć, co nam się podoba i nie oglądać na innych. Skoro na innych stronach są 3 dramy emitowane w Korei, to poproś ich o kolejną, a nie nas. 
Tak się składa że wasza strona jest trzecią na której zadaję tę samą prośbę - proszę niech ktoś przetłumaczy Misty. Większych wymagań nie mam ponieważ większość z dram które są tłumaczone jest dla mnie brakiem zainteresowania. Wiem że dramy tylko niektóre można przetłumaczyć ponieważ nie wszystkie załapują się na liste tzw polecanych. Jestem na bieżąco z serialami z korei i nie tylko emitowanymi w koreańskiej, chińskiej telewizji jak i również z japońskimi dramo-anime, szczególnie tymi które mają aktorów szanowanych przeze mnie. Nie trzeba się od razu wściekać ponieważ wiem że staracie się wszystko przetłumaczyć jak powinno być. Proszę mi tylko napisać jedno - czy u was możliwe będzie tłumaczenie Misty? Jeżeli nie to będę starał się wyprosić inne grupy by przetłumaczyły tę dramę. A jak na razie poczekam też na rozstrzygnięcie ankiety z lutowych dram gdzie jest to propozycja. Pozdrawiam
  Odpowiedz
1) Falling For Innocence
2) Secret
3) Oh My Venus
4) Goddess of Fire Jeongi
5) Cheese on the trap
5) Please Come Back, Mister
6) Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

Bardzo fajna lista. Zacznę od pozycji 2
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości