• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót.
Oczko 
Hej, Hay, Hellouuu !!!

Hm.. całkiem sporo się pozmieniało od kiedy ostatnio byłem aktywny w życiu Naszej strony Uśmiech
Sprawy życia codziennego zleksza mnie przygniotły + cholerne godziny pracy. 
Po rozłączeniu się z ADP. miałem zamiar ogólnie odejść i zakończyć mój żywot w społeczności, którą wspólnie stworzyłem z Naszym gronem Administracyjnym, cóż za wstyd by to dla mnie był, ugh.. jak dobrze, że Są takie 3 Istotki, które potrafią mnie porządnie opieprzyć kiedy trzeba :Język
No nie będę się rozpisywał, mimo że 90 % mojego poświęconego czasu jak i uploadu poszło w siną dal ścieżką mi nie do końca znaną a sprawy administracyjne które ogarniałem, lekko też mnie przygniotły, stwierdziłem, że mimo wszystko Wracam, ze zdwojonymi chęciami oraz Siłami Uśmiech
A jedyne co zmieniam, to nick. 
Zauważyłem też w Ekipie kilka hm.. kilkanaście Uśmiech nowych Nicków, których niestety nie kojarzę. A mam Nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wszystkie te nicki będę rozpoznawał i będzie dane mi Was wszystkich poznać Uśmiech
Tak czy Tak, Witam Was wszystkich bardzo Serdecznie w Naszej Rodzinie. 

Pozdrawiam. Feitan Vel Lelouch Oczko
[Obrazek: tumblr_nw8hlzbD0k1u67k1eo1_500.gif][Obrazek: tumblr_o7wu0xotXG1rh9rfqo1_540.gif][Obrazek: tumblr_nmrjbkxgUH1usw17yo1_500.gif]

"Ludzie żyją otoczeni przez to, co przyjęli za prawidłowe i prawdziwe. Tak właśnie określają "rzeczywistość". To wszystko jednak może być zwykłą iluzją. Generalnie można założyć, że ludzie żyją w świecie swoich własnych przekonań."

Niedostępny
  Odpowiedz
Hej! Witaj z powrotem :Uśmiech Masz rację, harem powiększył się o kilka niewiast, czeka Cię dużo roboty, żeby to wszystko jakoś ogarnąć Język
Pozdrawiam Uśmiech

[Obrazek: oo17.gif][Obrazek: tumblr_obp07e1jRh1rqg3fvo2_500.gif][Obrazek: 1471531558.gif][Obrazek: 11315946.gif]
"...są minuty liczone podwójnie i lata, które nic nie znaczą..."
  Odpowiedz
Hejka, cieszę się z Twojego powrotu, jakoś tęskniłam za Twoimi kopniakami Uśmiech. Masz bogatszy harem nawet od samego sułtana. Ciesz się, że kilka ładnych twarzyczek do Ciebie dołączyło. Będzie Cię pocieszać w trudnych chwilach w trakcie administrowania Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
  Odpowiedz
A spróbuj mi tu jeszcze kiedyś spróbować odejść
[Obrazek: tumblr_oa48twmbh41u2vo2go1_400.gif]
[img=0x150]http://ic.pics.livejournal.com/ann_chibi/34991242/128810/128810_original.gif[/img]

[Obrazek: 1zl8vx2.jpg]
  Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że wróciłeś Uśmiech
Bywało pusto, a wczoraj od rana 800 postów na czacie <3
Tak trzymaj i już nie znikaj Uśmiech
  Odpowiedz
Witajcie Ekipo.
Zapewne niektórzy z Was zastanawiają się cóż to ponownie wydarzyło się z moją osobą, dlaczego to opuściłem zakładkę ze spamem ekipy, dlaczego mnie nie ma i dlaczego nie daję znaku życia.

Otóż sprawa dosyć prosta niestety.

Jakiś czas temu kiedy to mój wujek został zamknięty w więzieniu, mówiłem części ekipy, że również mogę zostać wzięty pod uwagę, Administracja ekipy wie raczej bądź coś im świta o co może chodzić. A Więc w skrócie..
Musiałem się zgłosić na komendzie na wydziale Dochodzeniowo śledczym. z każdym urządzeniem jakie posiadam do komunikacji..
czyli oba telefony.. nie miałem jednak pojęcia że tyczyć się to będzie również PC - (tak kurfa z pc na plecach cisnąłem na komendę)..
Oraz mojego konta na facebooku.. -.- Jezu myślałem że żywot skończę i wykituje, no mniejsza..

Nie będę opisywał tego ze szczegółami, no.. ale w przeciągu 15 minut musiałem usunąć swoje istnienie z czegokolwiek, czyt.
strona, facebookowe rozmowy z ekipą, musiałem z kompa wypieprzyć wszystkie dramy i wszystko co nielegalne..
hm... może to dziwne ? ale zakładkę ze spamu tym bardziej, bo przecież jakby nie było były tam wasze imiona i nazwiska.. jakiekolwiek dane.. i jak wół było pisane o uploadzie czy dodawaniu czegoś na strone.. no wybaczcie, ale narażać Was na nic nie będę..

tak czy tak, moja nieobecność była spowodowana tym co wyżej napisałem.
[Obrazek: tumblr_nw8hlzbD0k1u67k1eo1_500.gif][Obrazek: tumblr_o7wu0xotXG1rh9rfqo1_540.gif][Obrazek: tumblr_nmrjbkxgUH1usw17yo1_500.gif]

"Ludzie żyją otoczeni przez to, co przyjęli za prawidłowe i prawdziwe. Tak właśnie określają "rzeczywistość". To wszystko jednak może być zwykłą iluzją. Generalnie można założyć, że ludzie żyją w świecie swoich własnych przekonań."

Niedostępny
  Odpowiedz
Witaj, miło mi Cię poznać. Szczerbol Hm... chyba mieliśmy styczność na ADP przed rozłączeniem, ale ręki nie dam sobie uciąć. Duży uśmiech
Dobrze, że ta cała niemiła historia za Tobą.
  Odpowiedz
Zdziwko rzeczywiście miałeś niemiłe doświadczenie. Teraz, przynajmniej wiem, że można na Tobie polegać. Faktycznie byłyby nieprzyjemności.... Cieszę, że pamiętasz o Nas Uśmiech
  Odpowiedz
hm.. nie chcę zbytnio popadać w euforię, aczkolwiek wszystkie moje problemy się niby skończyły.
Na razie co prawda pewne rzeczy nadal pozostają pod nadzorem policji a i kuratora.
Ale przynajmniej mogę robić już co chcę na moim własnym pc'ciku.
Jeśli Ekipa pozwoli mi na powrót to wrócę, ale już nie jako admin, a jedynie uploader.
no bo Przecież już raz swoje zdanie w tym temacie wypowiedziałem Uśmiech
Po za tym, co za admin nie zna nawet 50 % ludzi we własnej ekipie ?

Niedostępny
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości