• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 5 dram
Co powiecie na to, żeby każdy wybrał swoje TOP 5 dram? Na pewno będzie ciężko wybrać 5 ulubionych dram, ale może spróbujemy?  
Mi jest ciężko wybrać, bo wiele dram podobało mi się w różny sposób, ale chyba wybrałabym tak:

W - Two Worlds 
I Remember You 
Marriage, Not Dating 
Falling for Innocence 
Hana Yori Dango 

Hana Yori była emitowana dawno temu, ale to była taka pierwsza japońska drama, którą pochłonęłam i, do której mogę wrócić obejrzeć ją z przyjemnością.  Oczko

A, jak wygląda Wasze TOP 5? 
U mnie za tym TOP 5 jest tak naprawdę masa dram, które umieściłabym na tym szóstym miejscu. Ciężko wybrać takie TOP 5.
[Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo8_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4y6sLjbv1qkcxtwo2_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo2_400.gif]
Tych, którym zmarli małżonkowie, nazywamy wdowcami.
Dzieci, które straciły rodziców, zwie się sierotami. 
Ale czy wiesz, jak nazywa się rodziców, którym zmarły dzieci? 
Nie ma takiego słowa. To tak okrutne, że nie można opisać tego słowami.
~ Black 
  Odpowiedz
Nie sądziłem, że aż tak trudno wybrać top 5 oglądanych dram. W moim wypadku wygląda to następująco:

Ghost
Healer
Angel Eyes
I Remember You
Dream High

Miałem dylemat co mam wypisać bo oglądałem dużo fajnych dram, ale te zapadły mi najbardziej w pamięci Uśmiech
[Obrazek: tumblr_o7874khYaa1tu8pxao3_250.gif] [img=0x140]http://img.jbzd.pl/2016/09/d38ee0f0aa9c75e0ba746e6d072bfc7c.gif[/img]
  Odpowiedz
Kolejność zupełnie przypadkowa!

Shut Up: Flower Boy Band
Let's Eat
Moonlight Drawn by Clouds
God's Quiz
The Lover

<3
[img=0x160]http://s10.postimg.org/z1dl0r42h/yuta.gif[/img] [img=0x160]http://s12.postimg.org/j79j80qm5/cute_gif_key_kibum_Favim.gif[/img] [img=0x160]http://s9.postimg.org/3uvklcd73/tumblr_och7lcmbr_I1s9rffgo4_500.gif[/img] 
  Odpowiedz
A widzisz, Oridna przypomniała mi o czymś. 

Moonlight Drawn by Clouds jest naprawdę dobre, tylko na razie widziałam tylko 4 odcinki. Jeśli dalej będzie tak fajne, jak teraz, to będzie naprawdę świetna drama.   Uśmiech
[Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo8_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4y6sLjbv1qkcxtwo2_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo2_400.gif]
Tych, którym zmarli małżonkowie, nazywamy wdowcami.
Dzieci, które straciły rodziców, zwie się sierotami. 
Ale czy wiesz, jak nazywa się rodziców, którym zmarły dzieci? 
Nie ma takiego słowa. To tak okrutne, że nie można opisać tego słowami.
~ Black 
  Odpowiedz
Dla mnie   wymienienie TOP 5 Dram, też jest trudne, sporo dram naprawdę jest życiowych oraz ta fascynująca przemiana u bohaterów.

1. 49 Days
2. Falling For Innocence
3. Signal
4. W- Two World
5. Prime Minister and I

Zrobiłabym sporą listę...ale to, top 5 dram do których z chęcią bym wróciła Uśmiech
  Odpowiedz
Uwielbiam takie tematy Uśmiech To trochę jak odpowiedzieć na pytanie, które dziecko kocham najbardziej Duży uśmiech Ciężki wybór, przyznaję, ale spróbuję!
Kolejność przypadkowa:

Healer
Falling for Innocence
Moonlight Drawn by Clouds
W - Two Worlds
My Love From the Star
  Odpowiedz
Dramy, które najbardziej zapadły mi w pamięć:
1. W - Two Worlds
2. MR. Brain
3. I Remember You
4. 1 Litre of Tears
5. Hana Yori Dango
[Obrazek: tumblr_oo4fe1XsWg1v9bs9yo1_500.gif] [Obrazek: tumblr_oiccz8EhuT1uq4zv4o1_400.gif] [Obrazek: tumblr_nsuphmo01B1sl4wklo1_500.gif]
"Strach to czasem brzydka rzecz.
Nie pozwala ci doznawać najpiękniejszych chwil.
Będzie twoim przekleństwem, jeśli go nie pokonasz."
  Odpowiedz
U mnie kolejność też będzie przypadkowa.

1. The Lover
2. Shut Up: Flower Boy Band
3. Cheese in the Trap
4. Never Let Me Go
5. God's Quiz

Oj... Było ciężko.
 [Obrazek: tumblr_pdyueqGnFM1uijdt1o2_540.gif] [Obrazek: tumblr_peexnxSaAi1v9bs9yo2_540.gif] [Obrazek: tumblr_pdyueqGnFM1uijdt1o3_540.gif]

Życie to labirynt. Niektórzy błądzą w nim aż do końca i wciąż szukają wyjścia.
A droga jest jedna i schodzi coraz głębiej. Rozumiesz to dopiero, gdy jesteś w połowie. 
~
Dark
  Odpowiedz
Obejrzałam wiele dobrych dram i wydawało mi się, że ciężko będzie wybrać tylko 5, ale przeglądając listę te wybrałam bez wahaniaJęzyk
Kolejność przypadkowa:
Boys before flower
Bridal Mask
Cruel City
Warrior Beak Dong Soo
Mars (by nie było wątpliwości, tajwański)
[Obrazek: source.gif]

Odpowiedz
Powiem szczerze, że trudno wybrać najlepszą piątkę, zwłaszcza z masy obejrzanych.
No, ale spróbujmy - na dzień dzisiejszy będą to:

1. HERO
2. Kaitou Tantei Yamaneko
3. Kazoku Game
4. 1 Litre of Tears
5. LIFE
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości