• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzaje plakietek
Na forum został wprowadzony system nagradzania najaktywniejszych użytkowników. Każdemu użytkownikowi forum, który będzie aktywny i napisze wymaganą liczbę postów, zostanie przydzielona przy profilu specjalna plakietka, odzwierciedlająca jego forumową aktywność. 
Plakietki są przyznawane dopiero od "Srebrnego Pisarza". 

Poniżej przedstawiam wymaganą ilość postów i przyznawane za nią plakietki. 

Rozgrzewam się - 0 postów 
Świeżynka - 1 post 
Srebrny pisarz - 50 postów 
Złoty pisarz - 250 postów 
Mistrz klawiatury - 400 postów 
Dramomaniak - 700 postów 

Zaznaczam, iż liczą się posty zgodne z regulaminem, gdyż wszelkie nieregulaminowe będą natychmiast usuwane. 
[Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo8_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4y6sLjbv1qkcxtwo2_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo2_400.gif]
Tych, którym zmarli małżonkowie, nazywamy wdowcami.
Dzieci, które straciły rodziców, zwie się sierotami. 
Ale czy wiesz, jak nazywa się rodziców, którym zmarły dzieci? 
Nie ma takiego słowa. To tak okrutne, że nie można opisać tego słowami.
~ Black 
  Odpowiedz
No a właśnie ostatnio coś takiego szukałam tutaj na forum, lecz nie umiałam tego znaleźć Duży uśmiech
Zawsze można zrobić również grupy do których będzie można przydzielać dane osoby Uśmiech
Chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi Oczko
 [Obrazek: 10549.gif?w=984][Obrazek: song-joong-ki-descendants-of-the-sun-vostfr-3.gif][Obrazek: tumblr_nkb8ddeWrk1rs3l09o2_500.gif]
  Odpowiedz
(28-11-2016, 22:47)Gabck napisał(a): No a właśnie ostatnio coś takiego szukałam tutaj na forum, lecz nie umiałam tego znaleźć Duży uśmiech
Zawsze można zrobić również grupy do których będzie można przydzielać dane osoby Uśmiech
Chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi Oczko

To było od początku istnienia forum, tylko po prostu nie rozpisałyśmy tego "publicznie", ale coś takiego istniało. Oczko 
Te plakietki są już utworzone na zasadzie przydzielania osób do danych grup.
[Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo8_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4y6sLjbv1qkcxtwo2_400.gif] [Obrazek: tumblr_ok4z9fh9UR1qkcxtwo2_400.gif]
Tych, którym zmarli małżonkowie, nazywamy wdowcami.
Dzieci, które straciły rodziców, zwie się sierotami. 
Ale czy wiesz, jak nazywa się rodziców, którym zmarły dzieci? 
Nie ma takiego słowa. To tak okrutne, że nie można opisać tego słowami.
~ Black 
  Odpowiedz
Przyznam się, że na każdym forum zawsze próbuję dowiedzieć się jakie są rangi na forum, bo niektóre są naprawdę urocze ^^ Tutaj również nie można narzekać, bo dla takich nagród aż chce się udzielać!
Dziękuję ślicznie za ten post <3
[img=0x150]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/f7/00/d5/f700d52ed2843cce4d6e6979f28fc046.gif[/img] [img=0x150]https://67.media.tumblr.com/7a65d9e6b73e3618d5a23549d96ccce6/tumblr_inline_o06kehsp5q1scdjna_500.gif[/img]  
  Odpowiedz
Anusia nie chodziło mi tutaj o rangi lecz o grupy Uśmiech Ale to mniejsza o to Język
cieszę się,że takie coś aktualnie jest i że można poznać po tym wysiłek ludzi, którzy się starają żeby to forum o żyło Uśmiech
A pro po mam jedną propozycję dla administracji, ale nie wiem gdzie ją mogę napisać Uśmiech
 [Obrazek: 10549.gif?w=984][Obrazek: song-joong-ki-descendants-of-the-sun-vostfr-3.gif][Obrazek: tumblr_nkb8ddeWrk1rs3l09o2_500.gif]
  Odpowiedz
Cześć,

świetny pomysł na podniesienie aktywności użytkowników! Uśmiech
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości