• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzaje odznaczeń
Każdy użytkownik, jak i członek ekipy DramaQueen może zdobyć odznaczenia za swoją aktywność na forum i wkład w rozwijanie strony. Oczywiście jedno odznaczenie można zdobyć wiele razy, jeżeli tylko wasza aktywność będzie kontynuowana. Zdobyte odznaczenia będą widoczne bezpośrednio przy profilu użytkownika. Poniżej przedstawię wam, jakie odznaczenia są do zdobycia.

ODZNACZENIA DLA UŻYTKOWNIKÓW
[Obrazek: 2v83s.png] 
 Pisarz miesiąca.
Odznaczenie dla użytkowników, którzy w ciągu miesiąca napisali najwięcej wartościowych postów.

[Obrazek: 2v83b.png] 
Forumowy wyjadacz. 
Odznaczenie dla użytkowników, którzy przesiedzieli na forum ponad tydzień. 

[Obrazek: 2v855.png] 
Wyborowy słuchacz.
 Odznaczenie dla użytkowników, którzy napisali co najmniej 50 postów, komentując piosenki. 

[Obrazek: 2vaAX.png]
Wybitny wodzirej.
Odznaczenie dla użytkowników, którzy często tworzą quziy, a także aktywnie biorą w nich udział.

ODZNACZENIA DLA EKIPY DRAMAQUEEN

[Obrazek: 2v82X.png]
Tłumacz miesiąca.
Odznaczenie dla tłumaczy, którzy wydali w danym miesiącu najwięcej odcinków.

[Obrazek: 2va2F.png]
Dramowy spec.
Odznaczenie dla tłumaczy, którzy ukończyli co najmniej 10 dram.

[Obrazek: 2va2G.png]
Filmowy wyga.
Odznaczenie dla tłumaczy, którzy przetłumaczyli co najmniej 10 filmów.

[Obrazek: 2va49.png]
Muzyczny rutyniarz.
Odznaczenie dla tłumaczy, którzy wydali co najmniej 50 piosenek.

Co jakiś czas mogą pojawiać się nowe odznaczenia, więc warto sprawdzać ten post raz na jakiś czas, aby być na bieżąco z odznaczeniami. 
[Obrazek: tumblr_ozun6bjt4I1u1zscjo4_400.gif] [Obrazek: tumblr_ozun6bjt4I1u1zscjo7_400.gif] [Obrazek: tumblr_ozun6bjt4I1u1zscjo1_400.gif] 
Tych, którym zmarli małżonkowie, nazywamy wdowcami.
Dzieci, które straciły rodziców, zwie się sierotami. 
Ale czy wiesz, jak nazywa się rodziców, którym zmarły dzieci? 
Nie ma takiego słowa. To tak okrutne, że nie można opisać tego słowami.
~ Black 
  Odpowiedz
Serce 
Super pomysł i motywacja do większej aktywności ? Widzę że u Anusi to niedługo miejsca zabraknie na odznaczenia ? A teraz coś ode mnie:?

Kurcze, takie ładne miałam emotikony a tu mi się znaki zapytania zapisały  Smutny
[Obrazek: 200.gif#196][Obrazek: 200w.gif#66] [Obrazek: 200.gif#5]
  Odpowiedz
(08-07-2017, 16:01)arla napisał(a): Super pomysł i motywacja do większej aktywności ? Widzę że u Anusi to niedługo miejsca zabraknie na odznaczenia ? A teraz coś ode mnie:?

Kurcze, takie ładne miałam emotikony a tu mi się znaki zapytania zapisały  Smutny

Na razie nie jest to jeszcze dopracowane, ale będę nad tym pracować i postaram się napisać zasady itd., aby wszystko było jasne. Ale bardzo się cieszę, że pomysł się podoba i właśnie mam nadzieję, że to zmotywuje do aktywności widzów, jak i załogę DramaQueen. Myślę, że jako forma zabawy, takie odznaczenia mogą być fajne.  Duży uśmiech
Nie wspomniałam o tym w poście, ale po najechaniu myszką na odznaczenie u danego użytkownika, pojawiają się szczegóły. 

Haha, ja mam nadzieję, że inne tłumaczki szybko mnie w tej kwestii przegonią.  Duży uśmiech

Czasem, gdy przytrzymasz shift i enter, żeby przejść do kolejnej linijki, te emotikony znikają. Sama nieraz tak miałam.
[Obrazek: tumblr_ozun6bjt4I1u1zscjo4_400.gif] [Obrazek: tumblr_ozun6bjt4I1u1zscjo7_400.gif] [Obrazek: tumblr_ozun6bjt4I1u1zscjo1_400.gif] 
Tych, którym zmarli małżonkowie, nazywamy wdowcami.
Dzieci, które straciły rodziców, zwie się sierotami. 
Ale czy wiesz, jak nazywa się rodziców, którym zmarły dzieci? 
Nie ma takiego słowa. To tak okrutne, że nie można opisać tego słowami.
~ Black 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości