Jesienne seanse filmowe z DramaQueen.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim kinomanom i zorganizować jesienne seanse filmowe. Akcja będzie polegać na tym, że w każdy jesienny piątek i niedzielę będziemy publikować o godzinie 20:00 film. Jesienne seanse filmowe rozpoczną się wraz z początkiem kalendarzowej jesieni, a więc 22 września, a zakończą 17 grudnia, więc tuż przed rozpoczęciem zimy. Jak prosto wyliczyć, widzowie będą mogli obejrzeć 26 filmów z różnych krajów z polskimi napisami. Pośród takiej ilości każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli chcecie wiedzieć, jakie filmy będą pojawiać się w danym tygodniu, obserwujcie nasz fanpage na Facebooku. Tam będziemy dodawać zwiastuny filmów, które się pojawią, a także tworzyć wydarzenia, dzięki którym będziecie mogli wyrazić swoje zainteresowanie danym seansem.

Jeśli chcecie przejść do naszego fanpejdżu, kliknijcie tutaj.

Pierwsze filmy mamy już wybrane, jednakże wybór następnych pozostaje sprawą otwartą i zależną od gustu tłumaczy. Jeśli chcecie pomóc szczęściu, możecie zaproponować film do tłumaczenia na naszym forum, link tutaj. Mamy nadzieję, iż będziecie aktywnie wspierać tę akcję i dopingować tym samym ekipę do pracy nad tą akcją.
Tak więc obserwujcie nasz fanpage na Facebooku, aby być na bieżąco i jak najszybciej poznać tytuły filmów, które pojawią się w ramach jesiennych seansów filmowych.

42
Dodaj komentarz

Please Login to comment
42 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
35 Ilość autorów komentarzy
imagoHarakumistorczyk20 Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Harakumi
Użytkownik
Harakumi

Świetny pomysł, będę oglądać. Dziękuję!

imago
Użytkownik
imago

Dzień dobry, dziękuję za jesienne seanse filmowe . Super pomysł. Zawsze na nie czekam i weekend nabiera dodatkowego wymiaru;) Z niecierpliwością czekam na każdą niespodziankę filmową. Pewnie już za późno na zmiany repertuaru ale czy nie można by umieścić jakiś lekki życiowy film , niekoniecznie ponury lub kryminał , myślę o Venus talk . Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.:)