Jung Ryeo Won i Yoon Hyun Min potwierdzili, że zagrają w nowej dramie.

Jung Ryeo Won i Yoon Hyun Min wspólnie dołączyli do obsady nowej dramy.

1 września dwoje aktorów potwierdziło swoje uczestnictwo w dramie “Don’t Trust Her”, która będzie emitowana w środy i czwartki.

Jung Ryeo Won odegra rolę pani prokurator, która jest częścią jednostki do zadań specjalnych, specjalizujących się w przestępstwach na tle seksualnym. Jej agresywne metody śledztwa ocierają się o granice nielegalności, ale dzięki temu zyskała sobie szacunek i miano wspaniałej prokurator.

Jung Ryeo Won powróci na ekrany po dwóch latach – ostatni raz zagrała w “Bubblegum”. Z kolei Yoon Hyun Min powróci do świata dram po czterech miesiącach od dramy “Tunnel” w koprodukcji ze stacją OCN.

Obsada “Don’t Trust Her” weźmie się za czytanie scenariuszu w przyszłym tygodniu. Drama zostanie transmitowana w październiku po emisji “Lingerie Girls’ Generation” i “School 2017”.

Źródło: https://www.soompi.com

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
2 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
2 Ilość autorów komentarzy
KróliczaŚwinka Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Użytkownik

Bardzo chętnie obejrzę tę dramę. Nie znam głównej aktorki, ale mam nadzieję, że sobie poradzi. Będzie grała ciekawą rolę – lubię policjantów/prokuratorów działających na granicy prawa 😀 A Yoon Hyun Mina znam z “Tunnel” i “Cruel City”. Polubiłam go w tych rolach i chętnie zobaczę go ponownie na ekranie 😀

KróliczaŚwinka
Użytkownik
KróliczaŚwinka

Zapowiada się ciekawie 😉