Konwent Bykon – Zgłoszenia atrakcji

Konwent

Przypominamy, że Bykon 2016 odbędzie się już za niecały miesiąc! 19-20 marca w Bydgoszczy spotkają się miłośnicy kilku fandomów – fantastyki, science-fiction, kultury azjatyckiej, mangi i anime, i nie tylko.

Na dzień dzisiejszy mamy już zarezerwowane wszystkie 300 wejściówek, jednakże nie martwcie się: na początku marca uruchomiony dodatkową pulę rezerwacji, będzie więc jeszcze szansa dla tych, którzy nie zdążyli wysłać zgłoszenia, a chcieliby przyjść na konwent.

Nadal przyjmujemy zgłoszenia na punkty programu do każdego z bloków! Wejściówki dla prelegentów są przewidziane poza akredytacją ogólną, dlatego jeśli nie masz zarezerwowanego miejsca, nadal możesz zgłosić program i w ten sposób wejść na konwent. Zrealizowanie jednego punktu programu daje 50% zniżki, natomiast osoby, które przygotują co najmniej dwa punkty programu dostaną pełny zwrot wejściówki. Serdecznie zapraszamy do przygotowania swoich atrakcji!

Zgłoszenia można wysłać poprzez formularz na nasze stronie (link: bykon.pl ) do końca lutego.

Zapraszamy także do śledzenia naszego fanpage’a (link: fanpage Bykon ) oraz wydarzenia (link: FB Wydarzenie  ) na Facebooku.

 

Ainer

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments