Którego bohatera ”Cheese in the Trap” wybrałaby Kim Go Eun?

Dramie tvNu ”Cheese in the Trap” udało się osiągnąć 7% oglądalności, co jest niezwykłym wynikiem jak na stację kablową. Aktorka Kim Go Eun twierdzi, że powodem tej popularności jest to, jak w dramie przedstawieni zostali studenci, na których skupia się seria.
”Drama jest tak popularna, ponieważ ludzie mogą się z nią utożsamić” – powiedziała Kim podczas wywiadu z koreańskim portalem OSEN. ”Wszyscy bohaterowie są ludźmi, których można by spotkać w prawdziwym życiu”.
A jak prawdziwa jest bohaterka grana przez Kim, Hong Seol?

kim-go-eun
Hong Seol ciężko pracuje, jest dobrą przyjaciółką, wzorową studentką i wspaniałą córką. Jest też lojalna i szczera, ale czasem boi się odezwać, szczególnie w sprawach związanych z jej chłopakiem, Yoo Jungiem, którego gra Park Hae Jin.
Kim widzi pewne podobieństwa między nią, a jej bohaterką.
”Obydwie jesteśmy szczere w sprawach związanych z pracą i miłością”, twierdzi Kim. ”Po co dusić w sobie złość? Hong Seol woli przemyśleć pewne sprawy, co według mnie nie jest dobre. Ja po prostu mówię ludziom to, co myślę.”
W dramie zabiegają o nią Yoo Jung i Baek In Ho, grany przez Seo Kang Joona. A z którym z nich umówiłaby się w prawdziwym życiu? Tak jak jej bohaterka, Kim była szczera. Powiedziała, że z żadnym.

muni_1
Za to nie miałaby nic przeciwko randce z partnerem jej ekranowej przyjaciółki, Jang Bo Ry, którą gra Park Min Ji. Chłopaka Bo Ry, Eun Taeka, gra Nam Joo Hyuk. ”Eun Taek jest w moim stylu”, stwierdziła Kim. ”Mogłabym się w nim zakochać. Nie byłabym szczęśliwa z Yoo Jungiem, a z In Ho ciągle bym się kłóciła. Eun Taek jest ode mnie młodszy. Niestety nie lubię być ”tą starszą” w związku, w końcu sama jestem jeszcze młoda”.

CWZ7M7hUwAA60Q9
”Cheese in the Trap” to pierwsza drama, w której pojawiła się Kim. W 2015 roku dwudziestopięcioletnia aktorka wystąpiła w trzech filmach. Pojawiła się w ”Memories of the Sword” wraz z Lee Byung Hyunem oraz Jeon Do Yeon, w ”Coin Locker Girl” z Kim Hye Soo, Park Bo Gumem i Uhm Tae Goonem, a także w ”The Advocate: A Missing Body” z Lee Sun Gyunem.

Źródło: http://www.kdramastars.com/

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
rosetta1
rosetta1
4 lat temu

Eun Taek is THE BEST 😀

danielaiwiktoria12621
danielaiwiktoria12621
4 lat temu

SENIORA TO JEST WIADOME PONIEWAŻ GO KOCHA A NIE MOŻNA MÓWIĆ ŻE ONA BĘDZIE Z NIM PONIEWAŻ TAK MI SIĘ PODOBA NIE PATRZYCIE NA JEJ UCZUCIA I MOIM ZDANIEM WYBIERZE SENIORA PONIEWAŻ TAK JEJ SERCE DORADZA <3

Nelydia
Nelydia
4 lat temu

Mam nadzieję, że Seol wybierze seniora. Czuć między nimi chemię, przynajmniej tak mi się wydaje. 😀 Choć Yoo Jung potrafi czasem mnie do siebie zniechęcić swoim zachowaniem…Niemniej jednak po obejrzeniu paru odcinków stwierdzam, że drama jak na razie jest na wysokim poziomie.