Kwak Si Yang zagra w nowej dramie z Park Hae Jinem i Naną!

Kwak Si Yang dołączył do obsady nadchodzącej dramy “Four Sons”.

Zgodnie z dzisiejszymi doniesieniami o dramie, aktor wcieli się w rolę Choi Jin Soo’a, mężczyznę znanego jako “Daddy Long Legs”, który będzie chronił główną bohaterkę Yeo Rin. Choi Jin Soo jest przyjacielem byłego chłopaka Yeo Rin – Dong Min (Park Hae Jin) i ma elitarne wykształcenie policyjne. Jin Soo, jako postać, ma dobre warunki mieszkalne, wykształcenie i jest wysportowany.

“Jesteśmy podekscytowani, że Kwak Si Yang zagra Jin Soo’a. Bardzo pasuje do tej postaci; jest przystojny i młodym niewinnym mężczyzną, który nie rozgląda się za innymi kobietami” – stwierdził zespół pracujący przy dramie.

Wracając do fabuły,  “Four Sons” to romans przeplatany elementami kryminalnymi, opowiadający o pani detektyw Yeo Rin, która spotyka  czterech braci swojego byłego chłopaka Dong Mina. Piosenkarka “After School” zagra młodą kobietę, a Park Hae Jin wszystkich czterech braci.

Drama zostanie nakręcona na sto procent, a filmowanie ma się rozpocząć w listopadzie. W telewizji możemy ją zobaczyć nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Źródło: https://www.soompi.com/

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
hanana
3 lat temu

Co? Jeden aktor zagra cztery osoby. No, no, może być ciekawe.

Milka9876
Milka9876
3 lat temu

Park Hae Jin 🙂 nic dodać nic ująć.

Nighty
3 lat temu

Przyznam, że bardzo zainteresował mnie ten niejednoznaczny opis. Bardzo chętnie obejrzę tę dramę, jak już wyjdzie 🙂 Dodatkowo romans z wątkiem kryminalnym – to zdecydowanie coś dla mnie 😀

pannaaleksandraaa
pannaaleksandraaa
3 lat temu

Nighty popieram. Takie połączenie zazwyczaj dobrze wychodzi. Czekam i mam nadzieję, że pojawi się na DQ.

GoMin
3 lat temu

Ja zawsze wszystko chętnie oglądam z Park Hae Jinem. Chciałam tez zobaczyć Man to Man ale narazie nie widać tej dramy w “rozkładówce” Drama Queen a szkoda ;-(

anusia
3 lat temu
Reply to  GoMin

Wyłączność na tę dramę ma płatny serwis, który udostępnia ją także w Polsce, a co z tym idzie nie możemy mieć tej dramy u nas, jeśli nie chcemy sprowadzić na siebie kłopotów. Drama była w planach, natomiast zrezygnowaliśmy z niej, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że ma ją na wyłączność płatny serwis. Także Man to Man nie ma i nie będzie u nas.

_Kaguya_
_Kaguya_
3 lat temu

Mam nadzieję, że ta drama znajdzie się w przyszłym roku na DQ. Chętnie obejrzę nową produkcję z udziałem Park Hae Jina 😉

mariettaanna12
mariettaanna12
3 lat temu

Park Hae Jin <3 nic dodać, nic ująć 😀

Kiyu
Kiyu
1 rok temu

Bardzo chętnie obejrzę drame. Park Haejin to mój ulubiony aktor i zawsze staram się z nim wszystko oglądać. Nawet jeśli napisy miałyby być po angielsku

Arczi
10 miesięcy temu

Czy jest szansa na tłumaczenie dramy na DQ?

Sonyeon
10 miesięcy temu
Reply to  Arczi

Ta drama nie została ostatecznie nakręcona. Pojawiły się problemy prawne, nieopłacone pensje i w efekcie dramę zawieszono.

Arczi
10 miesięcy temu

Bardzo dziękuję za wyjaśnienia.
Szkoda 🙁