Kwak Si Yang zagra w nowej dramie z Park Hae Jinem i Naną!

Kwak Si Yang dołączył do obsady nadchodzącej dramy “Four Sons”.

Zgodnie z dzisiejszymi doniesieniami o dramie, aktor wcieli się w rolę Choi Jin Soo’a, mężczyznę znanego jako “Daddy Long Legs”, który będzie chronił główną bohaterkę Yeo Rin. Choi Jin Soo jest przyjacielem byłego chłopaka Yeo Rin – Dong Min (Park Hae Jin) i ma elitarne wykształcenie policyjne. Jin Soo, jako postać, ma dobre warunki mieszkalne, wykształcenie i jest wysportowany.

“Jesteśmy podekscytowani, że Kwak Si Yang zagra Jin Soo’a. Bardzo pasuje do tej postaci; jest przystojny i młodym niewinnym mężczyzną, który nie rozgląda się za innymi kobietami” – stwierdził zespół pracujący przy dramie.

Wracając do fabuły,  “Four Sons” to romans przeplatany elementami kryminalnymi, opowiadający o pani detektyw Yeo Rin, która spotyka  czterech braci swojego byłego chłopaka Dong Mina. Piosenkarka “After School” zagra młodą kobietę, a Park Hae Jin wszystkich czterech braci.

Drama zostanie nakręcona na sto procent, a filmowanie ma się rozpocząć w listopadzie. W telewizji możemy ją zobaczyć nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Źródło: https://www.soompi.com/

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
hanana
3 lat temu

Co? Jeden aktor zagra cztery osoby. No, no, może być ciekawe.

Milka9876
Milka9876
3 lat temu

Park Hae Jin 🙂 nic dodać nic ująć.

Nighty
3 lat temu

Przyznam, że bardzo zainteresował mnie ten niejednoznaczny opis. Bardzo chętnie obejrzę tę dramę, jak już wyjdzie 🙂 Dodatkowo romans z wątkiem kryminalnym – to zdecydowanie coś dla mnie 😀

pannaaleksandraaa
pannaaleksandraaa
3 lat temu

Nighty popieram. Takie połączenie zazwyczaj dobrze wychodzi. Czekam i mam nadzieję, że pojawi się na DQ.

GoMin
3 lat temu

Ja zawsze wszystko chętnie oglądam z Park Hae Jinem. Chciałam tez zobaczyć Man to Man ale narazie nie widać tej dramy w “rozkładówce” Drama Queen a szkoda ;-(

3 lat temu
Reply to  GoMin

Wyłączność na tę dramę ma płatny serwis, który udostępnia ją także w Polsce, a co z tym idzie nie możemy mieć tej dramy u nas, jeśli nie chcemy sprowadzić na siebie kłopotów. Drama była w planach, natomiast zrezygnowaliśmy z niej, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że ma ją na wyłączność płatny serwis. Także Man to Man nie ma i nie będzie u nas.

_Kaguya_
_Kaguya_
3 lat temu

Mam nadzieję, że ta drama znajdzie się w przyszłym roku na DQ. Chętnie obejrzę nową produkcję z udziałem Park Hae Jina 😉

mariettaanna12
mariettaanna12
3 lat temu

Park Hae Jin <3 nic dodać, nic ująć 😀

Kiyu
Kiyu
1 rok temu

Bardzo chętnie obejrzę drame. Park Haejin to mój ulubiony aktor i zawsze staram się z nim wszystko oglądać. Nawet jeśli napisy miałyby być po angielsku

Arczi
1 rok temu

Czy jest szansa na tłumaczenie dramy na DQ?

Sonyeon
Sonyeon
1 rok temu
Reply to  Arczi

Ta drama nie została ostatecznie nakręcona. Pojawiły się problemy prawne, nieopłacone pensje i w efekcie dramę zawieszono.

Arczi
1 rok temu

Bardzo dziękuję za wyjaśnienia.
Szkoda 🙁