Kwak Si Yang zagra w nowej dramie z Park Hae Jinem i Naną!

Kwak Si Yang dołączył do obsady nadchodzącej dramy “Four Sons”.

Zgodnie z dzisiejszymi doniesieniami o dramie, aktor wcieli się w rolę Choi Jin Soo’a, mężczyznę znanego jako “Daddy Long Legs”, który będzie chronił główną bohaterkę Yeo Rin. Choi Jin Soo jest przyjacielem byłego chłopaka Yeo Rin – Dong Min (Park Hae Jin) i ma elitarne wykształcenie policyjne. Jin Soo, jako postać, ma dobre warunki mieszkalne, wykształcenie i jest wysportowany.

“Jesteśmy podekscytowani, że Kwak Si Yang zagra Jin Soo’a. Bardzo pasuje do tej postaci; jest przystojny i młodym niewinnym mężczyzną, który nie rozgląda się za innymi kobietami” – stwierdził zespół pracujący przy dramie.

Wracając do fabuły,  “Four Sons” to romans przeplatany elementami kryminalnymi, opowiadający o pani detektyw Yeo Rin, która spotyka  czterech braci swojego byłego chłopaka Dong Mina. Piosenkarka “After School” zagra młodą kobietę, a Park Hae Jin wszystkich czterech braci.

Drama zostanie nakręcona na sto procent, a filmowanie ma się rozpocząć w listopadzie. W telewizji możemy ją zobaczyć nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Źródło: https://www.soompi.com/

12
Dodaj komentarz

Please Login to comment
10 Liczba wątków
2 Liczba odpowiedzi na wątki
3 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
11 Ilość autorów komentarzy
SonyeonKiyumariettaanna12_Kaguya_ Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Użytkownik
hanana

Co? Jeden aktor zagra cztery osoby. No, no, może być ciekawe.

Milka9876
Użytkownik
Milka9876

Park Hae Jin 🙂 nic dodać nic ująć.

Nighty
Użytkownik

Przyznam, że bardzo zainteresował mnie ten niejednoznaczny opis. Bardzo chętnie obejrzę tę dramę, jak już wyjdzie 🙂 Dodatkowo romans z wątkiem kryminalnym – to zdecydowanie coś dla mnie 😀

pannaaleksandraaa
Gość
pannaaleksandraaa

Nighty popieram. Takie połączenie zazwyczaj dobrze wychodzi. Czekam i mam nadzieję, że pojawi się na DQ.

Użytkownik
GoMin

Ja zawsze wszystko chętnie oglądam z Park Hae Jinem. Chciałam tez zobaczyć Man to Man ale narazie nie widać tej dramy w “rozkładówce” Drama Queen a szkoda ;-(

Wyłączność na tę dramę ma płatny serwis, który udostępnia ją także w Polsce, a co z tym idzie nie możemy mieć tej dramy u nas, jeśli nie chcemy sprowadzić na siebie kłopotów. Drama była w planach, natomiast zrezygnowaliśmy z niej, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że ma ją na wyłączność płatny serwis. Także Man to Man nie ma i nie będzie u nas.

_Kaguya_
Użytkownik
_Kaguya_

Mam nadzieję, że ta drama znajdzie się w przyszłym roku na DQ. Chętnie obejrzę nową produkcję z udziałem Park Hae Jina 😉

mariettaanna12
Użytkownik
mariettaanna12

Park Hae Jin <3 nic dodać, nic ująć 😀

Kiyu
Użytkownik
Kiyu

Bardzo chętnie obejrzę drame. Park Haejin to mój ulubiony aktor i zawsze staram się z nim wszystko oglądać. Nawet jeśli napisy miałyby być po angielsku

Użytkownik
Arczi

Czy jest szansa na tłumaczenie dramy na DQ?

Sonyeon

Ta drama nie została ostatecznie nakręcona. Pojawiły się problemy prawne, nieopłacone pensje i w efekcie dramę zawieszono.

Użytkownik
Arczi

Bardzo dziękuję za wyjaśnienia.
Szkoda 🙁