Kwak Si Yang zagra w nowej dramie z Park Hae Jinem i Naną!

Kwak Si Yang dołączył do obsady nadchodzącej dramy „Four Sons”.

Zgodnie z dzisiejszymi doniesieniami o dramie, aktor wcieli się w rolę Choi Jin Soo’a, mężczyznę znanego jako „Daddy Long Legs”, który będzie chronił główną bohaterkę Yeo Rin. Choi Jin Soo jest przyjacielem byłego chłopaka Yeo Rin – Dong Min (Park Hae Jin) i ma elitarne wykształcenie policyjne. Jin Soo, jako postać, ma dobre warunki mieszkalne, wykształcenie i jest wysportowany.

„Jesteśmy podekscytowani, że Kwak Si Yang zagra Jin Soo’a. Bardzo pasuje do tej postaci; jest przystojny i młodym niewinnym mężczyzną, który nie rozgląda się za innymi kobietami” – stwierdził zespół pracujący przy dramie.

Wracając do fabuły,  „Four Sons” to romans przeplatany elementami kryminalnymi, opowiadający o pani detektyw Yeo Rin, która spotyka  czterech braci swojego byłego chłopaka Dong Mina. Piosenkarka „After School” zagra młodą kobietę, a Park Hae Jin wszystkich czterech braci.

Drama zostanie nakręcona na sto procent, a filmowanie ma się rozpocząć w listopadzie. W telewizji możemy ją zobaczyć nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Źródło: https://www.soompi.com/

12 komentarzy:
    • anusia says:

      Wyłączność na tę dramę ma płatny serwis, który udostępnia ją także w Polsce, a co z tym idzie nie możemy mieć tej dramy u nas, jeśli nie chcemy sprowadzić na siebie kłopotów. Drama była w planach, natomiast zrezygnowaliśmy z niej, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że ma ją na wyłączność płatny serwis. Także Man to Man nie ma i nie będzie u nas.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz