Widać, że stacja tvN Asia jest naprawdę na fali, gdyż ostatnio zdobywa naprawdę świetnych aktorów. W ostatnim newsie pisałam, że w dramie tej stacji pt. “Hwayugi” zagra Lee Seung Gi i Cha Seung Won, natomiast tvN na tym nie poprzestaje i w pierwszej połowie 2018 roku zamierza zaserwować nam dramę z kolejną gwiazdorską obsadą. Mowa tutaj o dramie “Mr. Sunshine”, która ma zostać wyemitowana w tym samym slocie, co “Hwayugi”, czyli sobota-niedziela, ale już w 2018 roku.

Scenariuszem dramy zajmie się Kim Eun Sook, która to napisała już wiele hitów, lubianych nie tylko w Korei, ale także poza jej granicami. Spod jej pióra wyszły takie dramy, jak ” Secret Garden”, “Gentleman’s Dignity”, “The Heirs”, “Descendants of the Sun”, a także jej ostatni hit “Goblin”. Ostatnimi dramami scenarzystka podniosła sobie poprzeczkę i pobudziła oczekiwania widzów. Teraz widzowie oczekują od niej kolejnego hitu i mamy nadzieję, że Kim Eun Sook sprosta tym oczekiwaniom. Jako że zwycięskiego składu się nie zmienia, scenarzystka będzie współpracować z reżyserem Lee Eung Bokiem, z którym to stworzyła już “Descendants of the Sun” i “Goblina”.

“Mr Sunshine” ma opowiadać historię chłopca z Joseon, który to w 1871 roku zaciągnął się na amerykańskim okręcie wojennym i wyruszył do Stanów Zjednoczonych. Jako już dorosły mężczyzna wraca do kraju w roli amerykańskiego żołnierza stacjonującego w Korei. Drama ma być melodramatem opowiadającym historię żołnierzy, którzy nie zapisali się na kartach historii, ale powinni zostać zapamiętani.

W przypadku tej dramy skompletowano już główną obsadę.


Główną rolę w dramie zagra Lee Byung Hun, który zagrał w dramie “Iris”, ale przede wszystkim w filmach: “Inside Man”, “The Age of Shadows”, “Master”. W dramie “Mr Sunshine” powróci na mały ekran po dziewięcioletniej nieobecności. Scenarzystka sama wybrała aktora, który zagra główną rolę i na szczęście ten aktor przyjął jej propozycję. Kim Eun Sook chciała aktora, który jest utalentowany i umie dobrze mówić po angielsku.


Główną rolę żeńską zagra młoda aktorka Kim Tae Ri, która nie ma na swoim koncie zbyt wielu produkcji, jednakże zagrała w filmie “The Handmaiden”. Za rolę w tym filmie dostała nagrodę dla najlepszej nowej aktorki. Ponoć podczas przesłuchania do roli w “The Handmaiden”  pokonała 1500 konkurentek. W “Mr. Sunshine” zagra Go Ae Shin, o której na razie więcej nie wiemy.


Yoo Yeon Seok, którego mieliśmy okazję podziwiać w filmach “Mood of the Day“, “Perfect Proposal“, a także dramie w “Romantic Doctor, Teacher Kim“, wcieli się w postać Goo Dong Mae’a, który to będzie zakochany w Go Ae Shin i dla niej będzie w stanie zaryzykować dosłownie wszystko.


Do obsady dołączył także Byun Yo Han, który grał wcześniej w “Six Flying Dragons”, “Misaeng”, a także filmach: “Socialphobia”, Will You Be There?” i “Phantom Detective“. Aktor zagra mężczyznę o dobrym sercu, który na pozór będzie wydawał się niedojrzałym podrywaczem.

W  “Mr. Sunshine” pojawią się także aktorzy, którzy grali w poprzedniej produkcji scenarzystki. I tak w tej dramie zobaczymy słynnego sekretarza Kima z “Goblina“, czyli aktora Jo Woo Jina, a także nikczemnego doradcę króla z dramy “Goblin“, czyli aktora Kim Byung Chula.

Drama nie zostanie wyprodukowana w całości przed emisją, ale chcą stworzyć projekt dobrej jakości, dlatego aktorów wybrano tak szybko.  Scenarzystka wspomniała, że akcja może częściowo rozgrywać się w dawnych czasach, bo po “Goblinie” taki styl jej się spodobał, jednak nic nie jest jeszcze pewne, gdyż drama będzie mieć emisję dopiero w następnym roku.

Co myślicie o tej dramie? Macie duże oczekiwania co do niej?

6
like
33
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Przeczytaj więcej takich newsów

9 Komentarze
 1. Nihao says:

  Chętnie obejrzę tę dramę. Fabuła zapowiada się ciekawie, choć nie liczę na wielki hit, bo jakoś szczególnie nie zachwycilam się “Potomkami słońca” czy “Goblinem”. Nie mniej jednak lubię Yoo Yeon Seoka, a Kim Tae Ri cenię za bardzo odważna rolę w “Służącej”, która wymagała od tej mlodziutkiej aktorki sporo dystansu, ogromu talentu i pełnego profesjonalizmu.

 2. anusia says:

  @GoMin Szacuję, że drama nie będzie emitowana w styczniu, a lutym albo nawet marcu i dlatego jest jeszcze niewiele przesłanek odnośnie fabuły. Z tego co wiem nie było jeszcze czytania scenariusza, więc może ciągle trwają prace nad nim. Jeśli pojawią się konkretne wieści odnośnie fabuły, postaram się wam o nich donieść. 😉

 3. Saja_8
  Saja_8 says:

  Jeśli drama jest następnym projektem scenarzystki Goblina to ja się na to piszę 😀 Nie ukrywam iż mam co do niej wysokie oczekiwania i myślę, że się nie zawiodę.
  Już się nie mogę doczekać, jeśli będzie tłumaczona na dramaqueen na pewno będę oglądać! 🙂

Dodaj komentarz