Lee Jung Shin otrzymał propozycję zagrania głównej roli w nowym projekcie SBS.

Lee Jung Shin jest ostatnimi czasy bardzo rozpoznawalny, nie tylko jako basista popularnego zespołu – C.N.Blue, ale również jako aktor, zwłaszcza po jego ostatnim udziale w dramie „Cinderella and the Four Knights„, która zdecydowanie podbiła serca zarówno koreańskiej, jak i zagranicznej publiczności.

 

Zaledwie kilka dni temu światło dzienne ujrzała informacja, według której stacja SBS zaproponowała aktorowi główną rolę w nadchodzącej ekranizacji internetowego komiksu „Longing Heart” i jak się okazało, SBS rzeczywiście ową ofertę mu złożyło.

Ale o czym tak właściwie jest „Longing Heart”?  Otóż opowiada o mężczyźnie imieniem Shin Woo, który żałuje wielu swoich decyzji z przeszłości, a zwłaszcza tego, że dziesięć lat temu był na tyle głupi i tchórzliwy, że nie potrafił nawet wyznać uczuć dziewczynie, w której był zakochany. Los jednak postanowił dać mu kolejną szansę, w skutek której mężczyzna cofa się w czasie o dziesięć lat,  aby tym razem, ze świadomością, że jego uczucia nigdy nie były jednostronne, móc zawalczyć o serce swojej miłości.

Historia ta, mimo że brzmi dość znajomo, jednak została wzbogacona przez jej autora o jeszcze jeden, dość ciekawy, element. Otóż Shin Woo napotka na swojej drodze konkurenta i wbrew wszelkim oczekiwaniom – nie będzie to ani chłopak dziewczyny, ani też przyjaciel bohatera, lecz on sam – w wersji młodszej o dziesięć lat.

Przyznam, że jak dla mnie wizja Jung Shina w tej roli niesamowicie mi się podoba i będę trzymać kciuki, żeby zaakceptował tę rolę.

A wy jak myślicie? Czy według waszej opinii Jung Shin pasuje do tej roli, czy może jednak wybralibyście kogoś innego?

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jukinari
jukinari
4 lat temu

Ha ha chyba zacznę wyliczać nowe dramy które mają taką samą fabułę(Manhole, na które zamierzam zerknąć). A co do pomysłu by wystąpił w tej dramie to czemu nie. Jednak czy przyjmie ofertę ? Obstawiam, że będą nas trzymać przez pewien czas w niepewności.

4 lat temu

Jaejoong w Manhole spisuje się świetnie, urodził się dla tej roli, może dlatego, że jest to bardziej komedia. Wszystko zależy od tego, w jaki koncept pójdzie reżyser. Czy bardziej tajemniczy, pełen intryg, akcji i romansu, czy może coś na wzór Manhole – w większej mierze komedii.
Jung Shin jest dobrym aktorem, ale jakoś nie pasuje mi do takiej typowej komedii, ale nie skreślam go, bo fajnie byłoby go zobaczyć w nowej odsłonie. 😀

diva.diva23
4 lat temu

nie widze w tej roli nikogo innego niz wlasnie jungshina 😉

Gothic9065
4 lat temu

Ojeju, znowu drama o przenoszeniu się w czasie… Kurczę, musi być jakaś moda na takie dramy.