Zastanawialiście się, w jakiej dramie zagra Lee Seung Gi po powrocie z wojska? Jeśli tak, to znamy już odpowiedź na to pytanie. Jako swój pierwszy projekt po ukończeniu służby wojskowej wybrał dramę stacji tvN Asia – “Hwayugi”.

Emisja dramy jest zapowiedziana na grudzień tego roku, w slocie sobota-niedziela. Za scenariusz odpowiedzialne są siostry Hong, spod których pióra wyszły takie hity, jak “Master’s Sun“, “The Greatest Love”, “My Girlfriend Is A Gumiho”, a także “You are Beautiful”. Reżyserią zajmie się Park Hong Kyun, który pracował przy “Warm and Cozy”, a także “The Greatest Love”.

Drama będzie oparta na klasycznej chińskiej powieści pt. “Journey to the West”. Jednakże jej akcja będzie rozgrywać się w czasach współczesnych i łączyć elementy fantasy, a także romansu.

Potwierdzono już obsadę, która zagra w “Hwayugi”.


Główną rolę zagra Lee Seung Gi. Zespół produkcyjny twierdzi, że tę rolę pisano właśnie z myślą o Lee Seung Gim. Aktor wcieli się w rolę Son Oh Gonga, który to będzie chuliganem, robiącym wszystko dla własnej uciechy. Na pierwszy rzut oka Son Oh Gong będzie wydawał się dumnym i charyzmatycznym człowiekiem, jednakże tak naprawdę okaże się być diabelskim potworem, który lubi spełniać swoje kaprysy.


Cha Seung Won wcieli się w rolę eleganckiego i pretensjonalnego potwora Woo Ma Wanga, który wraz z Son Oh Gongiem będzie szukał światła w świecie ciemności.


Główną rolę żeńską zagra znana z “Come Back Mister”, a także “My Sassy Girl”, Oh Yeon Seo. Aktorka wcieli się w rolę Jin Sun Mi, która to jest piękna, bogata, ale nie wie, co to życzliwość. Jin Sun Mi będzie prowadzić własny biznes i zajmować się budynkami upadłych firm. Jej postać ma być kluczowa, gdyż to jej mają szukać złe duchy. Ponadto Jin Sun Mi ma być uwikłana w trójkąt miłosny z Oh Gongiem i Woo Ma Wangiem.


Z kolei w rolę P.K wcieli się wokalista zespołu FTISLAND – Lee Hong Ki. P.K będzie świńskim potworem (Nie każcie mi się wypowiadać), który to żyje jako światowej sławy gwiazda. Dzięki swojej popularności i towarzyskości zyska informacje i będzie przystawał raz z Son Oh Gongiem, a raz z Woo Ma Wangiem.

W dramie zagrają także: Bora, Lee Se Young, raper One, znana z “Goblina” i “Blacka” Lee El, Song Jong Ho, Kim Sung Oh.
Wcześniej jedną z głównych ról proponowano Park Bo Gumowi, jednakże ten odrzucił propozycję. Warto też zaznaczyć, że większość aktorów wybranych przez siostry Hong grała już w ich dramach. Lee Seung Gi zagrał główną rolę w “My Girlfriend Is A Gumiho”, Cha Seung Won w “The Greatest Love”, z kolei Lee Hong Ki wcielił się w rolę Jeremy’ego w dramie “You are Beautiful”. Ponadto Lee Seung Gi grał już u boku Cha Seung Wona w dramie “You’re Surrounded“.

A o czym będzie opowiadać sama drama? O znalezieniu światła w mrocznym świecie, w którym szerzy się zło. Son Oh Gong, będąc jeszcze diabelskim potworem, zdobywa sobie uznanie i sławę dzięki umiejętnemu stosowaniu demonicznych mocy i sztuk walki. Jednakże pewnego dnia popełnia ogromny błąd, przez co jego moce zostają zapieczętowane, a on sam zostaje wygnany do świata ludzi. Właśnie tam spotyka Woo Ma Wanga, Jin Sun Mi, a także P.K.

Jak zapatrujecie się na tę dramę? Zaciekawiła was? Będziecie na nią czekać, a może podejdziecie do niej z dystansem? Co sądzicie o samej obsadzie? Czekam na wasze opinie. 

2
like
12
love
0
haha
5
wow
0
sad
0
angry

Przeczytaj więcej takich newsów

27 Komentarze
« Older Comments
 1. Katherine
  Katherine says:

  @anusia Biorąc pod uwagę ile macie teraz projektów, nawet jeśli nie zdecydujecie się realizować tej dramy od razu w grudniu, tylko kiedyś tam później mam nadzieję, że znajdzie się osoba chętna do tłumaczenia 🙂 Dziękuję za ten post – odkąd go przeczytałam nie mogę się nacieszyć, że Hong Gi wraca na ekran 😀

 2. anusia says:

  @Katherine Widzisz, ja też się cieszę, że Hong Ki wraca do dram i to w gatunku, który lubię. Ale musimy poczekać na więcej informacji, bo niektóre dramy też zapowiadały się dobrze, a potem było wielkie bum.
  A co do tłumaczenia, pożyjemy, zobaczymy. Jeśli będzie się zapowiadało na coś dobrego, to chyba nie pozwolimy jej umknąć. 😉

 3. Brylant
  Brylant says:

  Trochę misz masz w fabule, ale siostry Hong trzymają formę. Liczę, że jak nie One, to kto?! A obsada aż zbyt sławna.
  Ja czekam na świeżaka po wojsku i LHG, który dawno nie występował. Mam nadzieję, że powstanie intrygująca drama z treścią.
  I liczę że Kochanej Ekipie DQ przypadnie do gustu. czekam na efekty.
  Dzięki za ten post. Ekipo, ukłony za Waszą mega pracę.

« Older Comments

Dodaj komentarz