Lee Sung Kyung i Nam Joo Hyuk są parą

24 kwietnia świat obiegła wiadomość, że Lee Sung Kyung i Nam Joo Hyuk są parą!


Plotki o ich związku zaczęły się od zdjęcia, które aktorka umieściła na swoim Instagramie. Widać na nim męskie nogi. Po komentarzach wielu osób, które zastanawiały się, kim jest tajemniczy mężczyzna, Lee Sung Kyung usunęła zdjęcie. Internauci zdążyli jednak zauważyć, że miał on na sobie takie same ubrania, jak Nam Joo Hyuk na zdjęciu, które wstawił tego samego dnia na swojego Instagrama.


Para jest ze sobą od około pięciu miesięcy. Na początku byli przyjaciółmi, ale ich relacja zamieniła się w coś głębszego na planie „Weightlifting Fairy Kim Bok Joo”.


Gratulujecie im? A może są jacyś inni aktorzy, którzy zagrali razem w dramie i których chcielibyście zobaczyć jako parę w prawdziwym życiu?

Źródło: https://www.soompi.com/2017/04/24/breaking-lee-sung-kyung-nam-joo-hyuk-confirm-dating/

15 komentarzy:
 1. Belusia99
  Belusia99 says:

  O rany! Jak o tym przeczytałam, zatkało mnie bardzo. 😀
  Faktyczne są razem parą. I tak właśnie pomyślałam kiedyś, jak byłoby fajnie gdyby oni byliby razem związku. BA! Są razem w realu.
  Lel, moja myśl naprawdę się spełniła. hahaha XD
  Życzę im szczęścia i długotrwała. 🙂

 2. tokenlady says:

  YAAAZZZZ, czekałam na to! 😀 Nie wiem dlaczego, ale miałam takie przeczucie, że będą razem. Od ich dramy zaczynałam przygodę i pamiętam, że często pytałam mojej wprawionej przyjaciółki, czy ci aktorzy nie są razem. 😀

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz