Nowa drama na DramaQueen. Chcecie się czegoś więcej o niej dowiedzieć?

20 maja stacja JTBC wyemitowała pierwszy odcinek dramy pt. „Mystic Pop-up Bar”.  Drama ta jest oparta na popularnym webtoonie pod tytułem „Ssanggabpocha”. Ekranizacja tego webtoona będzie reżyserowana przez Jeon Chang Geuna, a samą oryginalną historię zawdzięczamy Bae Hye Soo.

„Mystic Pop-up Bar” to drama, w której w głównych rolach spotykamy Yook Sung Jae’a wraz z Hwang Jung Eum. Hwang Jung wciela się w rolę Wol Joo, tajemniczej właścicielki baru na świeżym powietrzu, a Yook Sung przedstawi nam Han Kang Bae’a, dorywczego pracownika  namiotu z jedzeniem. Jednak w tej produkcji nie zabraknie nam również innych aktorów. W dramie stacji JTBC wystąpi także Choi Won Young, który wcieli się w rolę zmarłego detektywa, oraz  Lee Joon Hyuk.

zdjęcia z pierwszego czytania scenariusza

Kilka słów od obsady:

Chociaż Yook Sunga możecie kojarzyć z takich dram jak „Goblin” czy „Who Are You: School 2015”, to jednak ostatnio Yook rzadko występował w roli aktora. Jednakże aktor ten podzielił się z nami powodem, dlaczego wybrał i pokochał postać Kang Bae’a.

„Pokochałem go z powodu osobowości polegającej na słuchaniu i dobrym odnoszeniu się do innych”.
„Nie był on w stanie przejść obok trudów innych obojętnie, było to związane z przeszłością i jego specjalnymi zdolnościami”.

Również Choi Won Young powiedział nam troszkę o nadchodzącej dramie.

„Kiedy patrzę na projekt poprzez jego scenariusz, myślę o tym, co próbuje przekazać. Dramat ten zawiera ciekawe historie o relacjach między ludźmi”.
Chociaż moja postać może wydawać się nieistotna, ponieważ pracuje w barze na świeżym powietrzu, to nawet mimo tego, że jest ona źle traktowana przez Wol Joo, to w rzeczywistości jest on niezbędną i ważną osobą”. 

Hwang Jung, przedstawiając swoją postać, powiedziała:

„Grając Wol Joo, myślałam, że to czysta ja. Wol Joo używa zwrotów, których w normalnych sytuacjach używam, poza tym mamy wiele innych podobieństw”.
„Jednocześnie mam wrażenie, że moja postać jest w pewnym stopniu przeciwieństwem mnie”.

Kilka słów od reżysera:

 „Przykro mi, jeśli kochaliście oryginalny webtoon. Istnieją pewne różnie między dramą a webtoonem. W webtoonie są długie opisy wydarzeń, a w dramie skupiamy się, aby pokazać wam, jak główni bohaterowie odnajdują się i poruszają w czasie tych wydarzeń”.

Fabuła dramy:

„Mystic” to bar na świeżym powietrzu, który jest czynny wyłącznie nocą. Właścicielką tajemniczego namiotu z jedzeniem jest Wol Joo. Klienci, którzy odwiedzają to magiczne miejsce, nie są tylko zwykłymi ludźmi – bar odwiedzają także zmarli. Podczas jedzenia i picia alkoholu klienci uzewnętrzniają się i próbują leczyć swoje rany oraz usiłują rozwiązywać dręczące ich problemy. Pomagają im w tym szorstka właścicielka baru oraz pracujący dorywczo Han Kang Bae, którzy nawiedzają swoich klientów w snach. 

Czy według was drama zapowiada się ciekawie? Czekacie na nią? 

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
joko
1 rok temu

Jestem po dwóch odcinkach i absolutnie drama mnie kupiła 🙂

Olciamycha
Olciamycha
5 miesięcy temu
Reply to  joko

Dzień dobry!
Gdzie można obejrzeć tą dramę???

NiebieskaStokrotka
NiebieskaStokrotka
5 miesięcy temu
Reply to  Olciamycha

Tutaj, na DramaQueen 🙂 Podaję link i życzę miłego oglądania 🙂
https://www.dramaqueen.pl/drama/koreanska/mystic-pop-up-bar/

Olciamycha
Olciamycha
5 miesięcy temu

Dziękuję pięknie!!!!
Jak wpisałam w wyszukiwarke nie chciało się pokazać😝😝😝
Życzę cudnego dnia !!

0 0 votes
Article Rating