Tak, dobrze czytacie. Scenarzystka dramy “Something in the Rain”, która to okazała się być sporym hitem, pracuje już nad kolejną dramą. Jej nowa drama będzie nosić tytuł “Spring Night” i zostanie wyemitowana w maju na kanale MBC. Reżyserią zajmie się Ahn Pan Seok, który to reżyserował także wspomnianą wyżej “Something in the Rain”. Ale w sumie na tym nie koniec podobieństw tych dwóch dram. Otóż główną rolę w “Spring Night” zagra Jung Hae In, który to grał także główną rolę w “Something in the Rain”. Jeśli chcemy jeszcze znaleźć inne podobieństwa, to warto nadmienić, że w “Spring Night” też wystąpi wątek tak zwanego “noona romance”, czyli sytuacji, w której związek będzie tworzyć starsza kobieta i młodszy mężczyzna. Warto dodać, że “Spring Night” też będzie traktować o relacji, problemach i życiu codziennym pewnej pary. A główną rolę żeńską w tej dramie otrzymała Han Ji Min, która to grała w takich dramach jak “The Light in Your Eyes“, a także “Familiar Wife“. Wśród obsady zobaczymy także Kim Joon Hana (“Time“) czy Joo Min Kyung (“Sketch“).

A o czym będzie “Spring Night”?
Drama będzie opowiadać historię pary, która jest już ze sobą tak długo, iż myśli o małżeństwie. Podjęcie tak ważnej decyzji sprawia, że zaczynają analizować swój związek z perspektywy czasu. Wspominają wszystkie sytuacje, które przeżyli, zaczynają lepiej się rozumieć i dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie widzieli.
Główna bohaterka Lee Jung In będzie trzydziestokilkuletnią kobietą, która będzie pracować jako bibliotekarka. Z kolei główny bohater Yoo Ji Ho będzie farmaceutą o bardzo dobrym sercu.

A oto kilka zdjęć z kręcenia tej dramy:

A co wy sądzicie o tej dramie? Czujecie się zachęceni, czy wręcz przeciwnie? Czekam na wasze opinie w komentarzach. 

5
like
24
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Przeczytaj więcej takich newsów

2
Dodaj komentarz

Please Login to comment
2 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
2 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
2 Ilość autorów komentarzy
mariolcia555 Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ekipa DQ
mys

Jestem bardzo ciekawa tej dramy. Opis może nie brzmi porywająco, ale to może być dobra drama psychologiczna. Mam taką nadzieję. Liczę na Jung Hae Ina, który mnie zauroczył rolą kapitana Yoo w dramie Wise Prison Life.

mariolcia555
Użytkownik
mariolcia555

moze byc intetesujaca