Nowe forum DramaQueen!

Hej, kochani!
Zapraszamy na nasze nowiuteńkie forum!
https://dramaqueen.pl/forum
z uwagi na powiększającą się ekipę DramaQueen, postanowiliśmy je założyć, gdyż bez niego ciężko byłoby się nam zorganizować, ale też z uwagi na was, widzów, bo wiemy, że większość z was woli obejrzeć z napisami niż online 🙂 Na forum możecie pisać różne propozycje do tłumaczenia, polecić do obejrzenia, tak żeby wszystko było w jednym miejscu. Będzie łatwiej też nawiązywać nowe przyjaźnie z ludźmi, dramomaniakami jak my! Na forum znajdziecie nowy dział z teledyskami i piosenkami, który został niedawno stworzony, możecie tam również składać propozycje do tłumaczenia. Z czasem upiększymy dział z ciekawostkami prosto z Azji, będziemy organizować tak jak do tej pory ankiety m.in. dramy miesiąca itp., quizy i inne.
Oczywiście, jeszcze nie zakończono wszystkich prac na forum, ze względu na braki w niektórych tematach dram i filmów, ale niedługo wszystko powinno być uzupełnione. Mogą też pojawić się problemy z wyświetlaniem forum na urządzeniach mobilnych, więc proszę uzbroić się w cierpliwość 😉
Żeby nie było wątpliwości, forum jest ściśle powiązane ze stroną DramaQueen, tak więc, co będzie działo się na forum, będzie także i na stronie 🙂 Niestety, dodatkowa rejestracja jest wymagana, ale to zajmuje tylko chwilkę czasu.
Pamiętajcie, żeby przed udzielaniem się na forum, przeczytać regulamin, który może okazać się pomocny na przyszłość 🙂
Gorąco zapraszamy do rejestracji!

Ekipa DramaQueen

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Daenerys
5 lat temu

Wszystko super, przejrzyste ^^…no i ten fiolecik! <3 Kocham was!!

Agator
Agator
5 lat temu

jestescie najbardziej odwiedzaną przeze mnie stroną ,,proszę o o Secret Hotel.
DZIĘKI ,ŻE JESTEŚCIE

maciej
maciej
5 lat temu

Dzięki że jesteście! dobrze by było u was obejrzeć ROAD NR 1 z So Ji Sub albo Queen of the game z Joo jin mo NA PEWNO BYŁO BY SPORO CHĘTNYCH DO OGLĄDANIA POZDRAWIAM!

alka
alka
5 lat temu

witam! może jest więcej osób które chętnie by obejrzały JOO JIN MOO w QUEEN OF THE GAME ALBO w FASHION 70 albo ROAD NR 1 z SO JI SUB WYSYŁAJCIE PROŚBY! MOŻE TŁUMACZE ZREALIZUJĄ NASZE PROŚBY DZIĘKI Z GÓRY!

blawatek9
blawatek9
5 lat temu

ja obejrze z naprawde ogromna przyjemnoscia kazda produkcje z Ju Jin Mo. Queen of the game oglada sie dobrze,a Ju Jin Mo jest tam genialny.jego partnerka tez daje rade.

Chiiyochi
Chiiyochi
4 lat temu

Świetny pomysł, dziękujemy ^^

erikana
4 lat temu

Dziękuję, że jesteście,
pozdrawiam serdecznie <3

Daenerys
3 lat temu

Hej! Nie wiem gdzie napisać więc napiszę tutaj. Chciałabym ściągnąć napisy z dramy Blacka jednak nie widzę jej na forum. Czy jest to związane z modernizacją? Pozdrawiam!

choppusama
3 lat temu
Reply to  Daenerys

Drama Black jeszcze nie została dodana na forum 😉 ale nadrabiamy wszystkie zaległości, więc wkrótce powinna się pojawić 😀