Nowe forum DramaQueen!

Hej, kochani!
Zapraszamy na nasze nowiuteńkie forum!
https://dramaqueen.pl/forum
z uwagi na powiększającą się ekipę DramaQueen, postanowiliśmy je założyć, gdyż bez niego ciężko byłoby się nam zorganizować, ale też z uwagi na was, widzów, bo wiemy, że większość z was woli obejrzeć z napisami niż online 🙂 Na forum możecie pisać różne propozycje do tłumaczenia, polecić do obejrzenia, tak żeby wszystko było w jednym miejscu. Będzie łatwiej też nawiązywać nowe przyjaźnie z ludźmi, dramomaniakami jak my! Na forum znajdziecie nowy dział z teledyskami i piosenkami, który został niedawno stworzony, możecie tam również składać propozycje do tłumaczenia. Z czasem upiększymy dział z ciekawostkami prosto z Azji, będziemy organizować tak jak do tej pory ankiety m.in. dramy miesiąca itp., quizy i inne.
Oczywiście, jeszcze nie zakończono wszystkich prac na forum, ze względu na braki w niektórych tematach dram i filmów, ale niedługo wszystko powinno być uzupełnione. Mogą też pojawić się problemy z wyświetlaniem forum na urządzeniach mobilnych, więc proszę uzbroić się w cierpliwość 😉
Żeby nie było wątpliwości, forum jest ściśle powiązane ze stroną DramaQueen, tak więc, co będzie działo się na forum, będzie także i na stronie 🙂 Niestety, dodatkowa rejestracja jest wymagana, ale to zajmuje tylko chwilkę czasu.
Pamiętajcie, żeby przed udzielaniem się na forum, przeczytać regulamin, który może okazać się pomocny na przyszłość 🙂
Gorąco zapraszamy do rejestracji!

Ekipa DramaQueen

9 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz