Patronat medialny – Time- Wrocław

Witajcie, po raz kolejny mamy zaszczyt objąć patronat medialny oraz współpracę nad wydarzeniem “Time”. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału!
 
Time to impreza organizowana co kilka lat w zależności od możliwości czasowych, gdyż organizatorzy w głównej mierze swoje siły przekładają na organizację cyklicznego Festiwalu Popkultury NiuCon. Jest to już czwarta edycja Time, poprzednia trzy odbyły się w roku 2013, 2015 i 2017 z bożonarodzeniowym motywem przewodnim. Jednocześnie jest to pierwsza w stylu kawaii.
Kawaii Time będzie dwudniowym konwentem z noclegami w klimacie szeroko rozumianej słodyczy. Jest to konwent bez cosplayu, gdzie w głównej mierze staramy się by było miło, świątecznie. Na konwencie nie zabraknie punktów programu, projekcji, sali planszówkowej, kawiarenki, DDR, Ultra Stara, Rockbanda, wystawców, gości, atrakcji i wielu więcej! Zapraszamy 🙂
 
Oficjalna strona wydarzenia: http://time.popcooltura.pl/
Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/424179314663218/
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
NiebieskaStokrotka
3 lat temu

Jeszcze nigdy nie byłam na konwencie, a bardzo bym chciała. Wrocław nie tak daleko, połączenie pociągiem dobre… Kto wie, może zdołam się namówić?
Gratuluję patronatu! 🙂