Player Eroshare został zamknięty.

Z dniem dzisiejszym player Eroshare został zamknięty, gdyż tak zadecydowała strona, która była odpowiedzialna za ten player. Dlatego proszę o niezgłaszanie faktu o niedziałającym playerze. Sami ubolewamy nad stratą dobrego odtwarzacza, który był tak lubiany przez wielu widzów. Obecnie zastępujemy Eroshare innym playerem, jednak znów to zajmie bardzo dużo czasu, ponieważ odcinków do wrzucenia jest mnóstwo, a rąk do pomocy mamy wciąż bardzo mało. Dlatego, jeśli ktoś chce nam pomóc w tej sprawie, to niech zgłosi się do Chou, TUTAJ***, a w tytule wiadomości wpisać “Rekrutacja na reuploadera”.

Im więcej osób chętnych do pomocy się zgłosi, tym szybciej się z tym uporamy.
Oczywiście, jeśli ktoś nie chce zostać w ekipie na stałe, a tylko tymczasowo, póki nie uporamy się ze wszystkim, nie ma sprawy. Poza tym każda pomoc się liczy, naprawdę!

***Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc nam nie tylko w wrzucaniu na playery, ale i w sklejaniu dram/filmów, to w tytule proszę wpisać “Rekrutacja na uploadera”.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
beryllium
4 lat temu

Jejuu strasznie teraz płaczę bo był to jednym player, który działał z moim internetem 🙁 Nie wiem jak teraz będę oglądać dramy

arynka
arynka
4 lat temu

To smutne… jedyny player który chodził bez zarzutu na urządzeniach mobilnych i nie wrzucał reklam… szkoda 😓

konan
konan
4 lat temu

Przykro, że został zamknięty. To był dobry player.