Wielkimi krokami zbliża się emisja dramy stacji tvN “Lawless Lawyer”, dlatego też w sieci pojawiło się kilka zwiastunów, które nakreślają nam mniej więcej, czego możemy spodziewać się po tej dramie. Jeśli jeszcze nie wiecie, o czym ma być i kto zajmie się jej produkcją, przeczytajcie tego newsa – klik. Zaprezentowane przez stację zwiastuny ukazują, że drama będzie napakowana akcją i dają nadzieję na to, że nie będziemy się nudzić. Poniżej zamieszczam linki z wideo i ich tłumaczenie na język polski.

Zwiastun zaczyna się od słów Lee Joon Giego, który mówi: “Po śmierci mojej matki czas się dla mnie zatrzymał”. Następnie mamy Seo Ye Ji, która uderza mężczyznę i mówi: “Podjąłeś zły werdykt w sprawie”.
Później widzimy Lee Joon Giego i przechodzącą obok niego Seo Ye Ji. W tym momencie mężczyzna mówi: “Muszę chronić cię za wszelką cenę”. W następnej scenie oboje siedzą naprzeciwko siebie, a Seo Ye Ji pyta: “Dlaczego zostałeś prawnikiem? Powinieneś był zostać gangsterem. Po co uczyłeś się prawa?”. Na co Lee Joon Gi odpowiada: “Nie wiesz, że aby móc złamać prawo, musisz je najpierw znać?”
Zwiastun kończy się sceną w sądzie, gdy mężczyzna mówi: “Rozprawa zaczyna się właśnie teraz”.

Ten zwiastun też zaczyna się od słów Lee Joon Giego, który mówi: “Witajcie w mieście bezprawia – Giseong”. Później mamy sporo scen akcji, a na końcu mężczyzna mówi: “Gangster, który wie co nieco o prawie i prawnik, który wie co nieco o prawie pięści”.

Tutaj mamy kolejny zwiastun, tym razem bez napisów. Jednakże pokazuje on komediowe oblicze dramy, a także to, że główna bohaterka będzie twardą babką, która zdecydowanie nie da rozstawiać się po kątach.

Tak właśnie prezentują się zwiastuny tej dramy. Warto dodać, że Lee Joon Gi i Seo Ye Ji kręcili wszelkie sceny pościgów, biegania po samochodach itp. sami, bez pomocy kaskaderów. Jeśli poszukacie, znajdziecie filmiki w Internecie. Kilkakrotnie padało pytanie, czy w dramie pojawi się romans. Główna aktorka zapewniła, że będzie pojawiał się wątek romantyczny.

Co sądzicie o dramie po obejrzeniu zwiastunów? Przekonały was one do niej, a może wręcz przeciwnie? Czekam na wasze opinie w komentarzach. 

[reactions style=2]

Przeczytaj więcej takich newsów

29 komentarzy:
« Starsze komentarze
« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz