Pomóż DramaQueen!

Witajcie! Dzisiaj znów zwracamy się do was z prośbą o pomoc. Sprawa jest dość poważna, bo jeśli się z nią nie uporamy, widzom będzie ciężko cokolwiek obejrzeć. Sprawa ma się tak – playery, na których wrzucaliśmy odcinki, zaczęły utrudniać, bądź wręcz uniemożliwiać oglądanie dram i filmów.
Openload się nie ładuje, Tune żąda wyłączenia AdBlocka, a VK wymaga rejestracji w swoim serwisie. Chcemy poprawić widzom jakość oglądania i wrzucić każdy tytuł na trzy playery, żeby każdy mógł wybrać player, który najlepiej mu działa i oglądać bez przeszkód. Jednakże na chwilę obecną mamy zbyt mało osób, aby móc szybko się z tym uporać. Dlatego potrzebujemy pomocy ochotników. Gdy przerzucimy wszystkie tytuły na dodatkowe playery, z bieżącymi już sobie poradzimy. Chodzi nam o te wcześniejsze tytuły.

Często wiele osób pisze, że chciałyby pomóc, ale nie mają potrzebnych umiejętności. Tym razem nie trzeba niczego umieć, wystarczy mieć trochę chęci i w miarę szybki internet. Sam proces nie wymaga żadnego instalowania programów ani nie jest trudny. Trzeba tylko wrzucić gotowe odcinki na dwa playery, to wszystko.

Jeśli ktoś byłby chętny pomóc, prosimy wysyłać zgłoszenia na jeden z dwóch e-maili:
anusia@dramaqueen.pl lub sorrisoegao@gmail.com
W tytule wiadomości wpiszcie: „Pomoc w reuploadzie”.

Szukamy też dobrych korektorów, bo mamy ich zdecydowanie za mało.
Zgłoszenia wysyłajcie na ten e-mail:
sorrisoegao@gmail.com

Bardzo prosimy was o pomoc, bo bez niej trudno będzie nam ogarnąć to wszystko i poprawić jakość oglądania.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subskrybuj  
Powiadom o