Powstanie tajwański remake dramy “Descendants of the Sun”.

Pamiętacie, jak jakiś rok temu wybuchła wielka fala popularności dramy “Descendants of the Sun”? Okazuje się, że nie ominęła ona też tajwańskiego rządu, który to chce nakręcić swoją wersję tej dramy. Pewnie zastanawiacie się, czemu rząd prosi o stworzenie dramy. Otóż okazało się, że “Descendants of the Sun” pobudziło morale południowokoreańskich żołnierzy i wykreowało lepszy wizerunek armii, więc tajwański rząd chciałby tego samego dla swojego wojska.
Rząd, a konkretniej Ministerstwo Obrony Narodowej, poczyniło już pewne kroki naprzód i przeznaczyło na tę dramę budżet w wysokości 12,8 miliona dolarów tajwańskich. Drama ma składać się z 16 odcinków i być zatytułowana “The Best Choice”. Reżyserem dramy ma zostać Liang Hsiu Shen, który to zdobył nagrodę, a samo filmowanie dramy miało rozpocząć się w połowie kwietnia 2017 roku. Z kolei emisja dramy jest przewidywana na wrzesień tego roku.
Pewnie jesteście ciekawi, kto wcieli się w role waszych ulubieńców z koreańskiej wersji. Obsadę tajwańskiej wersji ujawniono 16 kwietnia.

Główną męską rolę zagra 32-letni Allen Chen, który wcześniej służył w wojsku. Do tej pory zagrał kilka ról drugoplanowych w dramach. Sam Allen przyznał, że od jego służby minęło sporo czasu, więc będzie ciężko ćwiczył, aby wrócić do formy z tamtego czasu.

Główną rolę żeńską zagra popularna konferansjerka i aktorka Yuan Ai Fei. Podobno główna bohaterka nie będzie z zawodu lekarką, a nauczycielką muzyki.

To główna para ubrana tak jak ich postacie z dramy.

Z kolei w role drugiej pary wcieli się aktor Kao Shan Feng i aktorka Ann Wei Ling.

Gdy wiadomość o remake’u wyszła na jaw, pojawiły się słowa krytyki od tajwańskiej widowni. Uważają oni, że budżet może być zbyt mały, aby stworzyć dramę na miarę koreańskiego hitu. Jednak Ministerstwo Obrony Narodowej pozostaje przy swoim i chce, aby ta drama powstała.

Co wy sądzicie o stworzeniu takiego remake’u? Podzielacie obawy tajwańskiej widowni? Warto tworzyć tę dramę, a może to strata czasu i pieniędzy? Chcielibyście obejrzeć ten remake?

 

Źródło: dramafever.com

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
3 lat temu

Yay! Czekam niecierpliwie na ten remake. Mam nadzieję, że będzie lepsza od wersji koreańskiej. 😀

Yuukii123
3 lat temu

Jakoś to do mnie nie przemawia,ale obejrzę,zawsze może zaskoczyć 🙂

AnnClare
3 lat temu

Ugh… Jakoś to do mnie nie przemawia :/

noeminoemi123
noeminoemi123
3 lat temu

Ale tak szczerze.. Nic nigdy nie przebije “Descendants of the Sun”! Nie ma co się oszukiwać, taka prawda XD

Patq
Patq
3 lat temu

Czy tylko ja zwróciłam uwagę na ten kaloryfer? *.*

Marti098
Marti098
3 lat temu


Nie nie tylko ty ja też.
A wracają do dramy, to prawda że nic nie przebije koreańskiej wersji, ale czy na pewno, kiedyś oglądałam pewien film amerykański, który był zachwalany, a wyszedł bardzo podobny inny film z innego kraju i mówili że ten nowy nie dorównuje temu staremu.
Więc nie oceniamy pochopnie.

Kim_Sandara
Kim_Sandara
3 lat temu

Jestem ciekawa, powiem szczerze, że jakoś tak ciepło na serduchu mi się zrobiło po tym newsie 🙂