Problem z koparkami kryptowalut – rozwiązanie.

W związku z wielką popularnością kryptowalut pewne firmy w postaci reklam potrafią wplątać działające w tle kod, tworząc z danego urządzenia koparkę kryptowaluty. Dlatego przez zaistniały problem bardzo prosimy o zainstalowanie rozszerzenia do przeglądarki o nazwie “No coin”, które blokuje koparki w reklamach.
Do Google Chrome: KLIK!
Rozszerzenie pod tą nazwą jest dostępne również dla Opery i Mozilli.
Dzięki rozszerzeniu taka możliwość zostaje blokowana i nie pozwala kodu ingerować w zasoby sprzętowe. Innymi słowy, taka koparka potrafi w pełni wykorzystać moc zużycia sprzętu, co sprawia, że korzystanie z niego sprawia spore trudności, w tym oglądanie dram na niektórych playerach.

17
Dodaj komentarz

Please Login to comment
14 Liczba wątków
3 Liczba odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
11 Ilość autorów komentarzy
aekontoarin Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
aekonto
Użytkownik
aekonto

nie znam sie na tym, ale mloda dusza mi to zrobi, dziekuje

Kleopatra
Użytkownik
Kleopatra

Dzięki za informację. Mam pytanie odnośnie tego: Czy rozszerzenie będzie działać od razu, czy mam coś w nim ustawiać? Bo z tego to ja “zielona” jestem 😉

bea
Użytkownik
bea

Dziękuję za informację- nie wiedziałam do niedawna, że są tacy cwaniacy wykorzystujący nasz sprzęt – co to ludzie nie wymyślą!!! Pozdrawiam Wszystkich pracujących przy umożliwieniu oglądania dram po polsku- wielki szacunek 😀 😀 😀 !!!

aekonto
Użytkownik
aekonto

Chou,jak klikam w ikonke to jest white kist for 1 minute lub 30 minutes lub dowolne to na co ustawic?,a w rozszerzeniach czy zaptaszkowac okienko zezwalaj na dostep do adresow URL plikow?

mmacuga
Użytkownik
mmacuga

Witam,
Czy przez te koparki może dojść do ściągnięcia moich danych osobowych lub innego rodzaju rzeczy?
Pozdrawiam

mmacuga
Użytkownik
mmacuga

Bardzo dziękuję za odpowiedź 😁

Użytkownik

Właśnie doświadczyłam tego na własnej skórze. To jakaś plaga. Po paru minutach oglądania dramy mój laptop zaczął się bardzo głośno chłodzić. Wygląda na to, że bez tego rozszerzenia nie ma szans na normalne i bezpieczne oglądanie..

juslind
Użytkownik
juslind

Dziękuję za informację. Pierwszy raz o tym słyszę ale przynajmniej wiem dlaczego czasami mój komuter dziwnie się zachowuje😕 Od razu zainstalowałam to rozszerzenie. Ech takie zabiegi powinny być nie legalne.

Użytkownik
Arynka

@Chou, a czy ten problem dotyczy też iPadów? Czy blokada będzie działać również dla przeglądarek Safari, Puffin czy Dolphin?Kod

Koder jest ostatnio zajęty, więc jak tylko uzyskam odpowiedź, to dam znać 🙂

Aniak
Użytkownik
Aniak

Bardzo dziękuję za info. Kilka dni temu zauważyłam, że w trakcie oglądania dramy mój laptop zaczął w pewnym momencie głośno pracować. Rozszerzenie zainstalowałam 🙂

Użytkownik
Wikaaa169

Czy to jest za darmo ?

Tak 😉

arin
Użytkownik
arin

dzięki 🙂 nawet nie wiedziałam że jest coś takiego

aekonto
Użytkownik
aekonto

Chou, dziekuje

aekonto
Użytkownik
aekonto

Wydaje mi sie,ze rozszerzenie No coin juz niestety nie dziala.